şükela:  tümü | bugün
 • akmerkezdeki bir dükkan ismi, hülya elbette bir ticari şirket ismi olarak gözümüzde rahatsızlık yaratsa da ukte listesinin en başında olmasından daha rahatsız edici olamaz. var gerçekten de böyle yerler, misal acıbademde schatzi hülya güzellik salonu var. demek ki olabiliyor, normal.
 • bbg yarışmasıyla ünlü olmuş hülya isimli bayanın sevdiği ortam itibariyle kendisine yakıştırılmış olan lakap.
 • digiturk heyecanını pijamalarımla doludizgin yaşamış bir izleyici olarak (3 dakika 24 saniye) bbg'deki en öldürülesi yaratıklardan biri olduğunu düşünüyorum. ismini böyle anmaya dilim de varmıyor, haliyle karabasanın da bir rüya, hayal olduğunu anımsatmak ve kendisine bu doğrultuda akmerkez h. bbg kemal diye hitap etmeyi uygun buluyorum.
 • efendim kendisi dost sohbetlerimizde okudugumuz kitaplari yorumlarken kullandigimiz bir gostergedir.

  "zeynep ozal'in kitabini bitirdim, valla akmerkez hülya'nın kitabı bile daha iyiydi" gibi.

  (bkz: hulya yamanoglu)
 • gece gece nereden aklıma geldiyse, zamanında bbg esra hülya avşar şov'a çıkmıştı, orada bbg hülya'yı bbg melih ile yatmakla itham etmişti, daha sonraları bbg hülya, bbh melih ile aralarında yakınlaşma olduğunu kabul etmişti vs. bebega nostalji sundu.
 • zamanında en bilinen özelliği; 2 çocuk doğurmuş olmasına rağmen, oldukça düzgün bir fiziğe sahip olmasıydı. öyle ki, göbeğini gere gere gezerdi ortamlarda: bak, tek iz yok, gergin taş gibi göbeğim var hesabı. hala öyledir diye düşünüyorum.
 • biz ona bbg hülya diyoruz.

  bbg evinde bbg melih'le yaşadıkları aşkın ardından, "20 yaşında bir genç, 35 yaşında 2 çocuk annesi bir kadınla sevgili olur mu?" tartışmaları başlamış, olaya müdahil olan reha muhtar ateş hattı'nda olayı çözmek üzere tartışmayı başlatmıştı.

  o gün, bbg melih'in babası, bbg eray'ın abisi, adını vermek istemeyen maskeli seyirci, reha muhtar, diğer bbg'ciler, akrabaları ve bir psikiyatrist hep beraber kurbana girmiş, dünya'nın en sikik tartışması patlak vermişti.

  eleştirilerin göbeğinde olan hülya, "2 çocuk annesi çevirdiği işlere bak, 20 yaşında sevgili mi olur?" gudiklikleri ile eleştirilmiş ama tartışmalar gönül yazar, mehmet ali erbil örneklerine ve "hz. muhammet'in de eşiyle arasında 15 yaş var" perspektifine varana kadar aylarca sürmüştü.

  neyse bu tartışmalar 2 sene kadar sürdü, sonra alınabilecek reytingler alındı, melih ve hülya mazi oldu. o reyting uğruna istismar edilen, sürekli üzerlerinden laflar hazırlanan 2 çocuksa, televizyonun dışında hayatlarını sürdürdüler. kimse de "bir durun, ayıp oluyor" demedi.
 • ilk efsanevi bbg'nin önemli figürlerinden hülya yamanoğlu'nun programdaki bilinen ismi. bbg melih'le bir şeyler yaşamıştı sanırım.

  program günümüzde olsa muhtemelen kanyon hülya ya da cevahir hülya olurdu. istinye park hülya da olabilir.
 • bu kadının zenci erkek hastası olduğu o zamanlar tüm medyanın dilindeydi. hatta o zamanlar, ülker basket takımına gelen bütün zenci basketbolcularla çıktığını yazmışlardı.
 • özellikle 90-93 doğumlu neslin bilinçaltında yer edinerek, bu yaş grubundaki milfçi sayısının artmasına sebep olmuş yarışmacı kişilik.