şükela:  tümü | bugün
  • evvelinde hiç dinlememiştim bu senegalli kardeşimizi; ama ismine cismine bakınca ne bileyim böyle baya baya gangsta bir abi olarak tahayyül ediyordum. gelgelelim geçen dinledim dumur oldum; meğer bildiğin sevgi kelebeği gibi bir tarzı varmış abinin.
    en azından bir 50 cent ayarı "mada faka mada faka yov yov!" bekliyordum abi; kusura bakma.
  • hem zenci, hem rapçi. son olarak da victoria's secret'da çıkıp mankenlerin arasında şarkı söylemesiyle bu adama karşı nefretim resmen en üst seviyeye ulaştı. adam resmen isteyip de ulaşamadığım (ve olmadığım, olamadığım) her şeyi temsil ediyor: zenci, parası var ve victoria's secret mankenlerini götürebiliyor.
  • victoria's secret fashion show 2010'da mankenleri gördüğüne çok sevinmiş şarkıcı arkadaş. sevincini de dünya alem gördü eheh...
  • dünyanın en beyaz dişli insanı. devamlı gülmesinin sebebi sanırım ailesinin onu küçükken dişlerinden dolayı ışıldak olarak kullanması.
  • içine girip de güzelleştirmediği şarkı olmayan adam. (bkz: change me)* (bkz: hold my hand)* (bkz: sexy bitch)* (bkz: the sweet escape)* right now parçasına hastayım ayrıca; single cd'sini sipâriş edecek kadar çok. konuk olduğu parça ve albümlerin sayısı da inanılır gibi değil, bu ne popülerlik: http://en.wikipedia.org/wiki/akon_discography

bir de yer yüzündeki en siyah derili zenci olduğuna inanmaktayım. adam sırıttı mı beşiktaş flaması gibi oluyor yahu.
  • i just had sex şarkısında orgazmın tadına varmış gibi gülen mükemmelden biraz daha iyi adam ...
  • şarkılarının başında ki akon deyişi beni benden alır. özelikle şu sorunun cevabını bir tek o vermeli.

- adın ne zenci ?
    - eykaaannnn * * *
  • bağrı yanık ağıt yakarcasına şarkı söylerken sikmekten sokmaktan bahsedebilen, üstelik dinleyiciyi hiç rahatsız etmeden yumuşak yumuşak geçiren amerikalı-senegalli hip-hop'çı. kadife gibi sesi var yahu, bayılıyorum bu adama, absürtlüğüne, i just had sex videosundaki mutlu hallerine, gülüşüne, lonely 'den beri severim eykan'ı. şu videodaki tatlılığına bakın yaw...
  • muzik aleminde enrique iglesias ile beraber raki sofrasina oturtup iki lafin belini kirmak istedigim diger adam olan rapci karde$imiz.
  • dünyanın en guzel "damn girl" diyen adamı.