şükela:  tümü | bugün
 • cumhuriyetin kurucusu atatürk değildir ve yeni bir devlet kuruyoruz beyanları sahibi ayhan ogan'ın mensubu olduğu akp'den neden ihraç edilmediği merak konusudur.

  şahsi görüşüdür partimizi bağlamaz açıklamaları yetersiz zira türk ceza kanunu madde 309'a göre anayasal düzeni değiştirmeye yönelik ciddi suç unsuru mevcut.

  7 ağustos 2017 arslan bulut yazısı bu konuda referans niteliği taşıyor olmakla birlikte birçok soru işaretinin cevaplarını da veriyor.

  edit : hüsnü bozkurt emperyalistlerin denize döküleceğini açıkça beyan etmiştir. ilgili programın tamamı şuradan izlenebilir. emperyalizm'in fetö ile birlikte tek yumurta ikizi olan ihvan yandaşları bu söylemi çarpıtmıştır.

  ayrıca hayır oyu veren yurttaşları terörist*, fetö'cü, vatan haini* diyerek ötekileştiren zihniyetin yandaşları, 16 nisan sonrası yeni bir devlet kuruyoruz beyanları ile anayasal suç* işlemiştir.

  "bu çercevede... mustafa kemal atatürk'e, türkiye cumhuriyeti'ne, kuva-yı milliye ruhuna, 19 mayıs şuuruna, 10 kasım saygısına dil uzatanların alayı düpedüz vatan hainidir, emperyalist uşağı yobazdır. peşin peşin söyliyeyim, şahsi görüşümdür, bu yazı beni bağlamaz."

  yılmaz özdil - mehter

  edit: imla
 • evet oyu verenleri denize dökeceğiz diyen chp konya milletvekili hüsnü bozkurt neden partiden atılmıyorsa ayhan oğan da aynı nedenlerden ötürü partiden atılmıyordur.
 • neden etsin dedirten, sorunsal olmayan durum.

  yüzlerce, binlerce işçinin hayatını kaybetmeleriyle sonuçlanan olaylardan sonra bir bakanını istifa dahi ettirmemiş ya da ettirememiş, suçu üstlenememiş pişkin bir oluşumdan, böyle, reyizci, yeni türkiyeci açıklamarda bulunan çomar oğanının birini ihraç etmesi beklenemez.

  (bkz: oğan)
 • parti doktrinine uygun konuşan birisini partiden neden atsınlar ki...?

  dediğim sorunsal.
 • bir lafı birine söyletirsin tepki çekmezse sen de rahat rahat o lafı söyler, savunursun. tepki beklenenin üstündeyse rafa kaldırırsın. yılların siyasi taktiğidir hala çözemediyseniz boşa gidiyor onca kahvehane siyasanız.
 • bütün fetöcüler akp'lidir
  bütün akp'liler fetöcüdür

  sözünü doğrulamak için é!'^+%&/()=?_
 • fark etmişsinizdir. o sözü söyledikten sonra akp içindeki herkes ayhana tepki gösterdi. bu da akp'nin ayhan'ı yem olarak kullandığını gösterir. bilirsiniz av yemi yok etmemişse tekrar kullanırsınız.
 • cevabı "nasıl etsin ki?" olan sorunsal. adam eski mkyk üyesi, hali hazırda akp ile organik bir bağı yok. muhtemelen sdp ile ekmeğinin peşinde (bir zamanlar billboard'ları süsleyen sağlam irade afişi hani). murat yetkin'in bugünkü yazısında bahsettiği üzere malum kişi siyasilerin televizyona çıkmasına destur vermediğinden ötürü böyle adamlara kalıyor meydan. siz de ihraç istemeye devam edin. ederler hee hee.
 • akp'de herkes oğan'a tepki gösterdi deniliyor ama pelikancı tayfa yani bugün akp ve sarayı yöneten ekip ayhan oğan'a sahip çıktı. ihraç edilmesini gectim disiplin sorusturmasi bile açılmaz. çanakkale ile 15 temmuz'u kıyaslayan rte kafası ile oğan'ın söylemleri aynı.