şükela:  tümü | bugün
 • cumhuriyetin kurucusu atatürk değildir ve yeni bir devlet kuruyoruz beyanları sahibi ayhan ogan'ın mensubu olduğu akp'den neden ihraç edilmediği merak konusudur.

  şahsi görüşüdür partimizi bağlamaz açıklamaları yetersiz zira türk ceza kanunu madde 309'a göre anayasal düzeni değiştirmeye yönelik ciddi suç unsuru mevcut.

  7 ağustos 2017 arslan bulut yazısı bu konuda referans niteliği taşıyor olmakla birlikte birçok soru işaretinin cevaplarını da veriyor.

  edit : hüsnü bozkurt emperyalistlerin denize döküleceğini açıkça beyan etmiştir. ilgili programın tamamı şuradan izlenebilir. emperyalizm'in fetö ile birlikte tek yumurta ikizi olan ihvan yandaşları bu söylemi çarpıtmıştır.

  ayrıca hayır oyu veren yurttaşları terörist*, fetö'cü, vatan haini* diyerek ötekileştiren zihniyetin yandaşları, 16 nisan sonrası yeni bir devlet kuruyoruz beyanları ile anayasal suç* işlemiştir.

  "bu çercevede... mustafa kemal atatürk'e, türkiye cumhuriyeti'ne, kuva-yı milliye ruhuna, 19 mayıs şuuruna, 10 kasım saygısına dil uzatanların alayı düpedüz vatan hainidir, emperyalist uşağı yobazdır. peşin peşin söyliyeyim, şahsi görüşümdür, bu yazı beni bağlamaz."

  yılmaz özdil - mehter

  edit: imla
 • evet oyu verenleri denize dökeceğiz diyen chp konya milletvekili hüsnü bozkurt neden partiden atılmıyorsa ayhan oğan da aynı nedenlerden ötürü partiden atılmıyordur.
 • neden etsin dedirten, sorunsal olmayan durum.

  yüzlerce, binlerce işçinin hayatını kaybetmeleriyle sonuçlanan olaylardan sonra bir bakanını istifa dahi ettirmemiş ya da ettirememiş, suçu üstlenememiş pişkin bir oluşumdan, böyle, reyizci, yeni türkiyeci açıklamarda bulunan çomar oğanının birini ihraç etmesi beklenemez.

  (bkz: oğan)
 • parti doktrinine uygun konuşan birisini partiden neden atsınlar ki...?

  dediğim sorunsal.
 • söyledigi seyler akp nin net tavridir zaten.onlar da yeni devlet kurduklarini düsünüyor bu 15 temmuz goy goyu ve 16 nisan sebebi ile.
 • bir lafı birine söyletirsin tepki çekmezse sen de rahat rahat o lafı söyler, savunursun. tepki beklenenin üstündeyse rafa kaldırırsın. yılların siyasi taktiğidir hala çözemediyseniz boşa gidiyor onca kahvehane siyasanız.
 • bütün fetöcüler akp'lidir
  bütün akp'liler fetöcüdür

  sözünü doğrulamak için é!'^+%&/()=?_
 • yeni devlet kuruyoruz dan kastının devleti yıkıp yerine yeni bir devlet kuracağız demek değildir.
  içerideki yapıyı onarıyoruz yeniden can buluyoruz demektir.
  bugün türkiye suriyede ayak bastığı yerlere sahiptir.
  girmek kolaydır çıkmak zordur.
  yarın da bir mazeretle musula girilir.
  bunlar hep strateji işidir.
 • fark etmişsinizdir. o sözü söyledikten sonra akp içindeki herkes ayhana tepki gösterdi. bu da akp'nin ayhan'ı yem olarak kullandığını gösterir. bilirsiniz av yemi yok etmemişse tekrar kullanırsınız.