şükela:  tümü | bugün
 • twitter

  böyle bir hesap gördüm,çeşitli iddiaları var. ilginç.
 • bazı a.k. çocuklarını kronolojik şekilde afişe eden hesap. up.
 • aklıma fuat avni yi getirmiştir
 • ''sosyal medyada "akp çocukları" isimli bir hesap açılmış. hesapta, akp’li ya da akp’li isimlerin yakınları oldukları iddia edilen kişilerin lüks yaşantılarına ilişkin paylaşımlar yapılıyor. akp çocuklarının paylaşımlarda lüks arabalarda, yatlarda çekilen fotoğraflar, partiler, düğün videoları yer alıyor.'' haber kaynak

  şahsi görüşüm ; bu hayatı hak ederek alın teriyle ve liyakat çerçevesinde yaşıyorlarsa gerçekten benim için hiç bir problem yok. bu manada laf edersem yıllardır maruz kaldığım muhafazakar ikiyüzlülüğünün aynısını yapmış olurum. hepimiz istediğimiz hayatları özgürce yaşayalım... dini açıdan bu durum yanlışsa da hesabını inandıkları allah'a verirler, onların inanç problemi... ülkede onca yoksul varken şatafatlı hayatlarını bu denli rahat paylaşmayı tercih ediyorlarsa bu da onların vicdan ve görgü problemi... bu durumda tek tartışılması gereken çözüm arayışı içerisinde ülkede, zengin ve fakir'in arasındaki bu denli uçurum ve nedenleri olur.

  lakin yaşadıkları hayatı 80 milyon vatandaşı tokatlayarak, ''bu milletin mına koyacağız'' felsefesiyle hepimizin geleceğinden çalarak yandaş usulu elde etmişler ise devran döndüğünde hesap verip cezalarını çekecekler, çekmeliler.. akp çocuklarına dair gerçekler, bir devir sonlanınca elbet ortaya çıkacaktır. o noktada hak edenler alkışlanır hak yiyenler içinse korkunun ecele faydası olmaz herkes rahat olsun yargı o zaman gerekeni yapar! ülkedeki karanlığın çocukları ise bu günlerin tadını çıkartsınlar . güneş yakında cehaletin rönesansını yaşayan güzel ülkeme doğacaktır..

  edit: hesap askıya alınmış! ''haber kaynak'' yazan linkten fotoğrafların bazılarına ulaşabilirsiniz..
  edit 2: akp çocukları yeni twitter adresi
 • müslümanlar tarafından vergilerimizin nasıl çatır çatır yendiğini gözümüze sokmasının yanında bu devir geçtiğinde kaldırılması çok zor olan bir küfür kalıbı olacaktır.

  yalnız sürekli "islamın ısığından" bahsedip paraya para demeyen müslümanlar, parayı hesapta gördükleri ilk anda "gavur" mallarına abanıp, soluğu her gün sövdükleri " müslüman düşmanı" ülkelerde almışlar. buradan da ne kadar akp çocuğu oldukları görülecektir.
 • sürekli paylaşım yapmaları lazım. yapsınlar ki durumun vahameti anlaşılsın. hatta adını keşke “akp’nin zengin çocukları” koysalardı.
 • güzel hamle ama twitter’dan sonra facebook’ta iş yapmaları daha mühimdir, akp’nin oy kitlesinin çoğunluğu facebook kullanmaktadır zira.

  edit: hesap vermekten korkak adamlar ancak hesabı kapatmak için ellerinden geleni yaparlardı. yapmışlar da. sayfa uçmuş.

  korkaksınız oğlum, korkak!
  milletin paraları, yetimlerin hakkı, emekçilerin alın terleri hepinize haram zıkkım olsun.

  elbet sorguya çekileceksiniz!
 • ne yani ak partili birey zengin olamaz mı? fakir olmak zorunda mı? insanların maddi olanaklarını kıskanmak yerine çalışın sizde zengin olun. bunun için çabalayın. ortada bir suç varsa yargı burada. ama yoksa da iftira atmayın.
 • müslümanlara para gerçekten de hiç yakışmıyormuş... allah bunların hepsini yine fakir kılsın inşaallah...
 • takip edilesi sayfadır.