şükela:  tümü | bugün
  • sayın cumhurbaşkanımızın canlı yayında sarfettiği sözdür
    https://mobile.twitter.com/…tus/1004829386527342592
  • ben de akp den önce köpeklerle hastaneye yetiştirilirken yolda ölmüşüm,reenkarnasyonla tekrar dünyaya geldim.şimdi istediğim hastanede mr çekilebiliyorum ,galiba ölümsüzlüğü buldum.teşekkürler akp teşekkürler uzun adam..
  • fakat şimdi öyle mi, refah seviyeleri yükseldi. bi zamanlar kaderinde ambulans çekmek olan köpekler artık fino oldular, evlerde yaşıyor, rezidanslarda yaşıyor eyyyyy cehapeeeee
  • nereden nereye.. sonra yönetmeye başladılar.
  • --- spoiler ---

akp'den önce; taciz, tecavüz, hırsızlık, küçük çocuklara taciz, tecavüz, ırkçılık, ayrımcılık, yalancı başbakan, yalancı parti başkanı, yalancı cumhurbaşkanı, yalancı paşa, yalaka paşa, yandaş medya kavramı vs vs vs de yoktu.

--- spoiler ---
  • işte chp dönemi, köpeklerin çektiği bir ambulans.
    o günlere dönmek istemiyoruz(!).
  • adam ben peygamberim dese bile inanacak ciddi bir kitle var, ben yokken dünya bir toz bulutuydu da diyebilirdi, buna da şükür.
  • artık yaptığı yalan söylemek değil işkembeden atmak.
    uç noktada saçmalamasının ne gibi bir gereği var onu çok merak ediyorum.
    kendisine her koşulda inanacak bir kitle olduğunu inkar edemem ama 16 yaşından büyük seçmenlerinin hafızasını mı sıfırladılar, n'aptılar yani?
  • sayın cumhurbaşkanı ile ilgili en muhalif olanımız bile şunu kabul ederdik;
    " erdoğan muhalefete nazaran iyi siyaset yapıyor, halkın nabzını biliyor"

he ben demiyorum ki oyları yüzde 32'ye falan düştü. belki düşmüştür. sabah anketi icat eden seçim sonucu yayınlıyor, hepsi birbirinden farklı, o yüzden hani iddialı olmak istemiyorum. ama yani bu milleti de biliyoruz değil mi hepimiz?

sorun şu, abi bu kendisinin siyaset tarzı değil. yani bu değildi erdoğan. bu neden oluyor bilmiyorum. ne olursa olsun sağlık veya yaş demek istemiyorum. dediğim gibi akıllandım ben 10 yıldır seçim kaybetmekten, lafım bir tarafımda patlasın istemiyorum.

ya sayın ince baya çözümsüz bıraktı, ya da bir gariplik var. çıkar kokusu, bakalım.