şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son zamanlarda seçim dönemine girmemiz ile birlikte gerçekleşen operasyondur, bu başlık tam anlatan dogru bi başlık mi emin olamadim fakat bundan dogru bir başlık da gelmedi aklima.

  dikkat ederseniz son zamanlarda zannimca akp tarafindan eksisozluk de bir sekilde yer alan kisiler muhalefet tarafini zayiflatmak ve buradan olabildigince kişiyi kendi taraflarına çekmek icin ellerinden geleni yapıyor, türlü basliklar ve algi oyunları yapmaya çalışıyorlar. çünkü biliyorlar ki eksisozluk bu ülkede oldukca popüler ve binlerce kisi tarafindan takip edilen,okunan ve hatta fikir almak icin bile insanlarin girdiği bi platform. adı üzerinde kutsal bilgi kaynagi ve bu akp tarafindan buralara gonderilen şahıslar türlü baslik ve algi oyunlari ile ellerinden gelen herseyi yapiyorlar.

  biz aktroll diyor geçiyoruz basliklari engelle diyor geçiyoruz ama bana kalirsa isin arka planı öyle değil.

  çünkü uzun uzadiya giden bir konuda yazilan herşeyi okumak her baba yiğidin harcı değil ve genelde buyuk bi çoğunluk konuda yazilan ilk dusunceyi okuyup akabinde 2-3 sayfadan fazla okumayip geçiyordur.

  kisacasi akp tarafindan sözlükte de algi operasyonu yapılıyor,muhalefet zayif düşürülmeye çalışılıyor, sürekli başlıklar ile akp i gözümüze sokmaya çalışıyorlar.

  2001 ekonomik krizinden sürekli dem vurulmasi, işte efenim akp bi enkaz devraldi, ülkeyi bugünlere getirdi,dolar bi gecede %100 artti hede hodo basliklari bos yere degil, su an dovizin yükselip ekonominin dibe cakilmasini bu şekilde algi ve bilinc oyunlari ile kapatmaya çalışıyorlar.

  kisacasi bu başlıklara entry girmeyip sol tarafta tutmamak lazim,sinirlerimize oynayıp sol tarafta başlığı tutarak bi nebze amaçlarına ulasiyorlar.
 • katıldığım tespit.
 • çok da organize olmadığını düşündüğüm operasyon.bu olay organize olmaktan çok, tepki çeken konu ve başlıkların çok ilgi görmesinden kaynaklanmaktadır, bu başlıklar ak gençliğin oluşan bu tepkilerden orgazm derecesinde zevk alması neticesinde virüs gibi yayılmaktadır. isteğiniz kadar haykırın troll başlıklara yazmıyoruz diye, en basit troll başlığı bile iş bu başlıktan daha çok ilgi görecektir. maalesef öyle.
 • olm kıtlıktan çıkmış gibi şuursuzca her akp karşıtı başlığa yazıyorsunuz. birileri fi tarihindeki başlıkları hortlatıyor. chp, iyi ve hdp nin cirit attığı yerde sorsan hep akepe trolleri. aramızda kalsın ülkenin yüzde ellisi akepe trolü. ben dahil.

  fuatavni piçiyle zamanında coşan ekşicilere operasyon yapıyolarmış...

  neyse gideyim de operasyon yapayım turpun büyüğünü bekleyen efsane nesile :)