• finali soyunup denize atlamalı olacaksa bende kaydolmak istiyorum. ama simitte isterim.

tanim: gayet güzel bir çalışma olmuş. tebrik ediyorum.
  • yaptiklari toplantidan ziyade turkce ozurlu olmalari dikkat cekicidir.
  • gençlik kolları itibardan tasarruf yapmaz. normal bir yerde yapıp ekstradan fakir bir aileyi de doyuracak halleri yok. afiyet olsun.
  • ne konuştuklarını, ne karar aldıklarını merak ettim.

özgür iradeleri varmış, farklı düşünceleri ortaya koyup savunabilirlermiş gibi.
  • bu gençlik kollarında neden yaşlı yaşlı adamlar da oluyor arada hep merak etmişimdir. bu fotoğrafta da yaşlı bir iki herif var. bu yatı sağlayan da kesin fotoyu çeken orta yaş üstü elemandır.
  • adı üstünde, yürütme kurulu toplantısı.
  • ne yapsinlar passatin icinde mi yapsinlar toplantiyi
  • kendi yarattıkları "algı" çukuruna kendilerinin düştüğünü gösteren bir haber. hepimiz biliyoruz ki chp ya da hdp gençlik kolları yatta toplantı yapsa, bu akp tayfası gelip burda bunlar viskili elitler fularlarıyla halktan ve kendi tabanlarından kopuklar muhabbeti yapacaklardı, şimdi kendi silahları onlara karşı kullanılınca şaşırıyorlar. valla bunlara hiç acımayın arkadaşlar, gömün. kendi zehirlerinin tadına baksınlar, ortalığı ve siyaseti nasıl boka çevirdilerse biraz da onlar batsınlar.
    hatta ben de eksik kalmayayım, çorbada benim de tuzum bulunsun:
    yemiş yemiş semirmiş halktan kopuk elit tayfanın yaptığı toplantıdır. millet aç gezerken ötvsi sıfır yatlarda günlerini gün etmektedirler.
    tevfik fikret'in de dediği gibi
    "yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
    doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!

bütün bu nazlı beylerin ne varsa ortalıkta say
    haseb, neseb, şeref, oyun, düğün, konak, saray,
    bütün sizin, efendiler, konak, saray, gelin, alay;
    bütün sizin, bütün sizin, hazır hazır, kolay kolay..."
  • kendini muhalif beyan eden ılık götlü trollerin sempatisini kazanmış toplantı. bi biz yatlarda katlarda buluşup bir şey yapamadık. bu ne zenginlik. para kaynağı neresi acaba.
  • özgürlük diyen öküzleri gösteren turnusol.

biz komşusu açken tok yatanlardan olmamayı öğrendik efendimizden, başlatmasın özgürlüklerine.

evet yatta yapabilirsin ama insanların gözüne sokma. yeteri kadar soktuğunuz şey var çünkü.
hesabın var mı? giriş yap