şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 20 ekim 2015 akp van mitinginde ahmet davutoğlu tarafından sarf edilmiş söz.

  "akp millet diğerleri zillet" de atılan bir başka kardeşlik sloganı!

  kaynak arayan götler için: http://m.t24.com.tr/…asbakan-davutoglu-vanda,313616

  edit: dezenformasyon yapılıyor diyen akplilere göre "400 vekil verilseydi bütün bu olaylar olmazdı" denilmesi de tehdit değil zira onlar için bu söz "akp 400 vekil alsaydı terörle daha iyi mücadele ederdi" demek-miş!

  akp iktidardan indirilirse lafı dahi oldukça tutarsız! zira indirecek olanlar bu ülkenin halkı değil de romanya gizli servisiymiş algısıyla seçilmiş!

  korkutarak oy istemekten öte değildir bu! bir zamanlar deniz baykal chp'si "akp ülkeyi iran yapacak" dediğinde tehdit ediyor, korkutuyor diyenler bu lafı nasıl normal buluyor?

  diyelim ki akp iktidardan gitti(ki bu halihazırda 7 haziran'da gerçekleşmiş) yerine bbp-mhp ittifakı mı gelecek ki beyaz torolar van sokaklarında dolaşacak? en olası senaryo akp-chp koalisyonu olacak.. eee?

  sokaklarda kürt gencininin ölüsünü gezdirenlere ve bununla coşanlara göre yanlış anlaşılmış sözdür!

  o halde bin düşünüp bir konuşacaksınız!
 • üstelik beyaz renkli olanı çok kir gösterir.
 • beyaz toros'un yanında kırmızısı da olduğuna dair rivayetler vardır.
 • şaşırılması gereken davutoğlu demecidir. sonuçta akp 2011 genel seçimleri'nde 4 vekil çıkardığı van'dan, 7 haziran seçimleri'nde sadece 1 vekil çıkartabildi. van, akp'nin %10 barajının ekmeğini en çok yediği illerin başında geliyordu. doğuda seçim barajının ekmeğini yiyemeyince hemen klasik yöntemleri olan tehdide ve korkutmaya geçtiler. şu talihsiz söylemden sonra 1 kasım'da akp'nin van'da 0 çekme ihtimali çok yüksek. zaten 7 haziran'da da van'dan tek milletvekilini kıl payı farkla çıkardılar. son olarak davutoğlu'nun bugünkü van mitinginin kalabalık açısından doğu perinçek'in mitinglerinden hiçbir farkı yoktu.
 • şuan dolaşan ve son iki ayda bölgede sivil halkı katleden ölüm çeteleri hangi araca biniyor acaba ?

  başkanı , valisi , bakanı , milletvekili , parti il başkanı önüne gelen herkes akp ağzı ile halkı tehdit ediyor..
 • aklı karışmış idareci beyanı.
  beyaz toros kullandıkları iddaa edilen jitem, ergenekon gibi örgütlerin;
  gayet pürü pak oldukları, hiç bir günahlarının olmadıkları, asit kuyularında insanları eritmedikleri, bu şekilde iddaalarda bulunanların paralel, dış mihrak olduğunu son iki senedir cumhurbaşkanı ve başbakan tarafından bas bas söyleniyor:
  "aldatılmışsız, bu tür işler olmamış, olduğunu söyleyen teröristtir, salın bu masum insanları, veli küçükleri, mehmet ağarlar'ı, yaşasın özgürlük"

  akp giderse beyaz toros gelmez diyorum o sebeple.. zaten akp ile varlığı meşru olmuş örgütler, ne zaman gittiler ki, akp gidince geri gelsinler..
 • iktidarda olmadığı vakit dolaşması muhtemel toroslardan da akp sorumlu :) bravo gençler. atam izindeyiz... devrimlerinin bekçisiyiz..
 • sanki şimdi beyaz torosların yerini beyaz ranger' lar almamış gibi konuşan kısa adamın beyanı.