• bugün iktidar gazetesi sabah'a bakayım dedim. chp ile ilgili haberleri incelediğimde, aylardır dile getirilen gerçeği; fetö ile chp'nin aslında kader arkadaşı olduğunu gördüm.

meğer rakı masalarında dönen siyaset tartışmalarında fetö de varmış ve memleketin dini elden giderken chp ile fetö birlikte çalışmış.

sonra akp haberlerine baktım. bir de ne göreyim, akp ile fetö arasında katiyen ilişki yokmuş! akp, fetö lideri ya da sempatizanlarına karşı hep mesafeli davranmış ve bunları afedersiniz ama kapısından içeri sokmamış.

ve sonra okumayı bırakıp işime döndüm. memleketim bence çok güzel.
  • akp'li vekillerin çoğu fethullah gülen'in adını bile ilk kez 15 temmuz'dan sonra duydu.
  • bir hükümeti kendi doğrusunu yanlışını yaşayıp dayatma hakkını verecek kadar güçlendirirseniz böyle olur.

artık onlar siyaha beyaz dese o beyazdır hiç boşuna yırtınmayın.
    yan yana görüntüleri olsa da, ilişkileri ispatlansa da "biz bugüne kadar ağzımıza ne 'fethullah' ne de 'hoca' aldık, tanımayız etmeyiz." deseler yine hiçbir sik yapamazsınız.

bu gücü 2003'ten beri sandıklarda verdiniz. alın hayrını görün.
  • katıldığım düşünce.

(bkz: ne istediniz de vermedik) diye kılıçdaroğlu demişti yanlış hatırlamıyorsam.
  • en son fetullah gülen bir gün tv'ye çıkıp; benim fetoyla işim olmaz , beni de feto kandırdı derse hiç şaşırmayın.
  • vizontele filminden bir replik. cem yılmaz ve çırak arasında
    (bkz: sen de bunu yedin)
    (bkz: evet abi)
  • kuran'da yazan müthiş mucizedir. inanmayan açıp okusun ya da nihat hatipoğlu'na sorsun.
    teşekkürler.
  • akp = feto

düne kadar farklı değillerdi, ikisi de amerikan menşeli, ikisi de gerici, ikisi de vatan haini, ikisi de cumhuriyet düşmanı...

kaymağı yeme konusunda anlaşamadılar, tayyibin egosu ağır bastı, bir zamanların hocaefendisini teröristbaşı yapıp üstünü çizdi...
  • akp ve fetonun ayni cumle icinde kullanilmasi bile yasaklanmalidir. aksini iddia eden serefsizdir, gavattir. valla bak.

kalksin bana burada birisi kanitlasin akp ile fetonun ne gibi bir bagi var. kimseyi bulamazsiniz. akp oyle temiz, oyle super teskilattir. oyle her herketeye dusmez.

alayiniz akilli olsun. burada akpden bahsediyoruz. feto nedir ki? akp ile asik atacak?
hesabın var mı? giriş yap