şükela:  tümü | bugün
 • az önce grup toplantısında konuşan binali yıldırım vecizesi. tam olarak "biz iktidara geldiğimizde 20 bin hızlı internet kullanıcısı vardı, şimdi türkiyede kullanıcı sayısı arttı, avrupa standartlarını yakaladık" demiştir. kendisi bilmiyor herhalde, internetin dünya'yla beraber türkiye'de de hızlandığını, hükümetinin dsl üzerine hiç bir ar-ge yapmadığı vs vs.

  ayrıca bunun üzerine biz geldiğimizde 2 tane üniversite teknokent'i vardı, şimdi çoğunun var dedi, yemin ediyorum çıldırmamak elde değil.

  buyrun kaynak: http://www.a24.com.tr/…u-haberi-40088041h.html?h=48 (10. paragraf)

  kaynak için metilendioximethamphetamine 'e teşekkürler.
 • akp iktidara geldiğinde octa core işlemciler de yoktu ama, bunun akp ile ilgisini anlayamadım?
 • akp iktidara geldiğinde iphone 7 de yoktu. hadi açıklayın chp'liler!
  steve jobs, stylus kalemlerle dalga geçiyordu. tek parti iktidarıyla birlikte apple pencil bile geldi be!
 • "adil kullanım hiç yoktu" diye devam etmesi gereken; hızlı internetin teknoloji ile, kotacı zihniyetin ise devletle alakalı olduğunu da eklediğinizde çok daha gerçekçi hale gelen cümle.
 • teknolojik gelişmenin kendilerinden bağımsız cereyan ettiğini idrak edemeyen ve halkının da idrak etmediğini bilen başkan yardımcısı beyanı. bize müstehak. halk ile halk dilinden konuşamayan tüm muhaliflere müstehak.
 • (bkz: hayaldi gerçek oldu)

  bizim burada yıllar önce taşşak geçtiğimiz olayı, adam grup konuşmasında söyleyip salondaki şuursuzları coşturuyor lan. gerçek zaytung haberinin şaka versiyonunun ters köşe yapmış hali resmen.
 • tabi lan manyak mısın internet te yoktu millet balkondan diğer balkona birbirine sms gönderiyordu. süvariler kiliclarini çekmiş, cine5 izliyordu geceleri. bu yüzden doğrudur efenim. dahası ah o ecevit yok mu o ecevit bu milletin 4.5g ile tanışmasını engelliyordu.
 • 1930 türkiye internet kullanıcı sayısı; 0
  2017 türkiye internet kullanıcı sayısı; ~35 milyon

  her şey ortada.
 • (bkz: simdi var mi)

  ayin %60'ini yavas internetle, adil kullanim kota sacmaligiyla geciriyoruz. sizin yavaslatmanizla da ugrasiyoruz. fibere de para versek fayda saglayamiyoruz ki.

  sizin varos kesim inanir da biz teknoloji icinde yasayanlara palavradan baska bisey gelmez.

  bosa caba bunlar, secim sureci yasamiyoruz, ulkenin gelecegiyle oynuyoruz. yok turbanmis, yok internetmis, geciniz. mevzu bundan coook farkli.

  edit: sen gelmissin iktidara 15 yil once mi ne, o zamanki sartlara gore tabii ki internet yavasti ve tabiki gun gectikce teknolojiye uyum saglayacaksin. bir de marifet gibi anlatmiyorlar mi. sinirlendim bak.

  avrupa'da cep telefonlarinin internet kotasi sinirsiz ve evlerde kullandigimiz internetlerden de hizli. evdekilerin hizini soylemiyorum bile. usteli ucuz. yiyorsa bunu yapsaniza. ıste o zaman avrupa standartini yakalamis olursunuz.
 • teknoloji sen istemeden gelişiyor gülüm. ayrıca en geç gelen ülkelerden birisi de biziz.. sen olsanda olmasan da gelecekti zaten..