• demirtas icin bagiran kitledir!

rte’nin “meclis getirseydi ben onaylardim” diyerek cevapladigidir.

https://twitter.com/…tatus/1005854996339019778?s=21

16 senedir cogunluk olan akp meclise idam tasarisi getirmek icin kocaelindeni 3-5 bin kisinin idam diye bagirmasini mi beklemis diye de sorgulatmistir.

3 aylik hapis hayatini 13 sene anlatan magdur rte daha hukumluluhu dahi olmayan birini olmayan bir ceza yontemiyle cezalandirmak istiyor!
  • amına koyayım 2 senedir aynı terane. meclis getirsin ben onaylarım diyip duruyor.
    git emir ver getirsinler anayasa değişikliği teklifini işte. oruçlu oruçlu ağzımı bozdum sonunda.
  • kürtlerden ümidini iyiden iyiye kesmiş recep erdoğan ve nefret tohumları saçmaya devam ediyor.
  • bir kocaeli üniversitesi mezunu olarak affedersiniz ama hepsinin anasını sikeyim. bu tipler gündüz umuttepe yerleşkesinin yakınlarında kendi tabirlerince kız avına çıkıyor sahipleri geldiğinde ise böyle köpek oluyorlar.
  • kandırılmadığı zaman af ve idam arasında kararsız kalan kitle.
  • o nasıl meclis ki; milletvekilleri erdoğan'a gazilik ünvanı verilmesi için yasa tasarısı veriyorlar ama erdoğan iki yıldır meclis getirirse ben imzalarım diyor bir vekil bile gündeme getirmiyor.
    yersen iyi.
  • kafaları vücutlarına ağır gelen kitle.
    idamı getirmesini istediğin kişiler ilk senin kafanı alır.
  • reis iş başkasına patlamasın dikkat, bu ülke bizanstan bu yana entrikanın bitmediği bir ülkedir, aman dikkat
  • bir izmitli olarak utandigim durum.kaldiki tüm izmiti ve kocaeliyi böyle bir zihniyette sanicak kitlenin olması.
    not:incelikler yüzünden!
hesabın var mı? giriş yap