• basbakanimizin her birilerinin alevi oldugunu belirttiginde alevilikten bahsettiginde yuhlamalarin ortaligi inlettigi mitinglerdir. boyle sevgi dolu boyle guzel insanlarin oldugu mitinglerdir. yanlislikla bir alevi girse bu mitinglere pirana dolu havuza et atildiginda gordugumuz goruntuler yasanir sanirim.
  • memleketin top yekûn kucaklaşmasıdır.

otobüslerle oradan oraya adam mı götürülüyormuş. 12 haziranda göreceksiniz az kaldı. üzülmeyin, dert etmeyin.
  • yüksek desibelde "hanım" viyaklamaları eşliğinde icra edilen mitinglerdir. dikkat edin göreceksiniz.

-sevgili kardeşleriiiiimm!..
    - viyaaaakk ciyaakkkkk viykk cıykkk!!!!
  • iç turizmin patlamasına vesiledir.
    ah bir de günübirlikçi olmasalar.
  • liderleri saçmaladıkça huuuu, vuhuuuuu diye çılgın atan insanlarla dolu. her şehirde de aynı sesler. seçim otobüsüyle şehir şehir dolaşıp, ciyaklamayı süspanse eden bir grup var galiba. bayan vokalleri çok iyi. kız mıdır, kadın mıdır bilemedim o yüzden bayan dedim.
  • turkiye basbakaninin buyuk insaat projelerinden bahsedip saga sola kufur ettigi absurd toplantilar.
  • katılımcı tüm bayanların türbanlı olmasından gına gelen mitingleridir. önyargılı olmak istemiyorum ama hemen hemen hepsi öyle neredeyse. türban kelimesinin arkasına saklanıp beyin yıkayan bu iktidarın sesini körükleyip duruyorlar ya helal olsun. doğru ya, memleketin tek meselesi sizin türbanınız zaten oyunuzu bu kritere göre verin..
  • haziran 2013'de başlayan mitinglerin amacı nedir? belediye başkanlık seçimleri içinse başkanlık adayları nerede?
    tayyip il il dolaşıp ne yapmaya çalışıyor?
    islamda yalan'ın, iftira'nın, kibir'in, kul hakkı yeme'nin büyük günah olarak belirtilmesine rağmen çok iyi bir müslüman olduğunu söyleyen başkan neden sürekli bu günahları işlemektedir?
    dini iyi bir şekilde kullanıp mitinglerle seslendiği cahil kesimden oluşan seçmenlerini nasıl bu kadar kolay kandırabiliyor?
    kendini cahil olarak addetmeyen seçmen kitlesi ruhunu şeytana satmış olmuyor mu?
    haber kanalları yeterince yalan haber yapamadığı için mi yapılıyor bu mitingler?
    para her şey midir?
    tekrar soruyorum; haziran 2013 mitinglerinin amacı nedir?
  • en son kazlıçeşmede görüntülenmiştir. görüntülenmez olaydı! o günden beri başbakana bakamıyorum. göt kılı ne demek lan!
hesabın var mı? giriş yap