şükela:  tümü | bugün
 • hemen hemen bütün muhaliflerin kopyala yapıştır mantığı ile akp'nin kanun tanımazlıklarına tehditkar bir şekilde tavır alıp akp'nin istediğini aldıktan sonra köşelerine pısıp kalması olayı.

  hep boş teneke gibi biraz ses çıkartırmış gibi oluyorlar. zaten basında kendilerini takan yok ama basına bile bizi de görün diye baskı bile yapacak güçleri yok.

  muhalefetsiz bir şekilde yönetilmenin vermiş olduğu hafiflikle deli danalar gidiyor koskoca ülke.
 • 15 yıl olmuş...
  hala akp'nin iktidarını kabullenemeyecek kadar kibirli ise bir insan onu müzeye kaldırmak gerekir.
 • akp rejiminin icraatleri kadar bostur.

  iktidar ayri kotu, muhalefet ayri yetersiz... ulkende ayda bir bomba patliyor sabir testi uyguluyorsun herkese anca, yanda savas cikmis, 15 ay oncesine kadar arka ciktigin adamlar neo osmanlici olarak hayalini kurdugun sehiri alacak anca yedek kulubesinden izliyorsun...

  muhalefetin bas aktorlerinden birisi iktidarin masasindan ote, sag eli olmus...

  aptal bir ulke olduk. sadece nefret ve dusmanlikla gecinen, her gune umitsiz ve mutsuz baslayan. ic savas ic savas diye gotunuzu yirtiyorsunuz, ic savas cikmis bile, ulkede komsunun komsuya tahammulu kalmamis, bi de ustune herkes sanki futbol takimi kazanmis gibi diger tarafa kapak takma pesinde.

  oyle bir hale geldik ki akpli comarlar ulkesinin aydin kesminden nefret etmeyi ve cahil kalmayi marifet saniyor, muhalifler de ulkenin basina gelen kotu seylerde teknik direktor sanki degisecekmis gibi heycan yapiyor.

  bu satten sonra akp de gitse, chp de gelse, o da gitse baskasi da gelse adam olmayiz, cok derin yaralar acildi, bu halkin kenetlenmesi yillar alir. oyle yenikapidaki sahte showla olmaz o is.
 • akp'nin oylarını yükselten tehditler.

  akp seçmeni "had bildirme" ekibi olduğundan "mağdur" olduğunu zannettiğini alır zirveye çıkarır. bu millet, muhsin yazıcıoğlu'nun öldüğü yıl ki seçimde bbp'den sivas belediye başkanı çıkardı.

  tehdit etmeyin ki oyları yükselsin. övün onları. sevin. bir de bunu deneyelim.