şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "terörist ile pazarlık yapılmaz" ilkesini sona erdiren görüşmelerdir.
  neden böyle bir ilke olduğu yapılan görüşmelerin sonucunda anlaşılacaktır.
 • yanlıştır, pkk ile görüşen akp değil devlettir. ama sonuçlar olumlu olursa illaki meyvelerini akp yiyecektir.

  o zaman bir kere daha tekrar edelim, sonuç olumsuz olursa pkk ile görüşen devlettir, sonuç güzel olursa kesinlikle akp'dir. lütfen yanlışa düşmeyelim.
 • "duble yolları akp yapıyor, pkk ile görüşmeyi devlet yapıyor. yarattığınız öyle algılar var ki insan hayret ediyor. akp hükümeti dünya tarihinde bir ilk yaptı. ada ile dağla konuşabilen tek parti sizsiniz. adayla konuşulur mu? sizi kutluyorum, siz adayla ve dağla konuşan dünyada gelmiş geçmiş tek siyasi parti sizsiniz."

  veli ağbaba
 • şaka maka derken devletin genel kurmay başkanının yargılandığı mahkemede tanık olarak terör örgütü yöneticisi şemdin sakık gizli tanık olarak dinlenmiş midir? dinlenmiştir. terör örgütü ile çarpışan kurumun başkanı hapse atılmış mıdır? atılmıştır. sonra kandırıldık denmiş midir? denmiştir. bu akp döneminde olmuş mudur? olmuştur. gerisi lafügüzaf.

  link
 • koskoca türkiye cumhuriyeti'ni küçük düşüren görüşmelerdir. sonra terör neden çözülmüyor? çözülmez amk. koskoca devleti, ülkeyi birkaç zavallı amerikan beslemesi teröristin ayağına götürürseniz çözülmez.
 • pkk'yı silahla bitiremeyeceğini göremeyenlerin eleştirdiği görüşmeler. açın okuyun bitirilen büyük terör örgütleri savaşılarak mı bitirilmiş görüşülerek mi.

  türkiyeyi yöneten hükümetlerin bunu bitirmek isteyip istemediğinden emin değilim. devlet tabii ki bu belanın bitmesini ister. ama türkiyede oy kaybeden hükümetlerin oylarını arttırmasının en kolay yolu dağı taşı bombalayıp sonra şu kadar terörist etkisiz hale getirildi deyip milliyetçi söylemlere geçmektir.

  devlet yönetiyorsunuz. ben onunla görüşmem diye bir şey olamaz. herkesle görüşür kimine baskı kimine tehdit kimine ılıman yaklaşır halkınızın çıkarı için her şeyi yaparsınız.