şükela:  tümü | bugün
  • anket yapılmış ve sonuçlar yayınlanmış. sonra bize kızıyorlar eleştirince

haber

ak parti seçmenlerinin yüzde 36'sı internete hiç girmemektedir.

ak parti seçmenlerinin haberleri izlemeyi en fazla tercih ettiği televizyon kanalları sırasıyla yüzde 26 oranıyla atv, yüzde 19 ile trt ve yüzde 17 ile a haber'dir."

aralık 2016 verilerine göre, ak parti seçmenlerinin yüzde 44'ü medyaya baskı yapılmadığını, yüzde 36'sı duruma göre bazen yapıldığını, yüzde 20'si de yapıldığını söylemektedir

ak parti seçmenlerinin büyük çoğunluğu döviz kurunda son dönemde yaşanan istikrarsızlığın nedenini 'dış güçlerin türkiye'ye karşı bir operasyonu' olarak görmektedir.

ak parti seçmenlerinin yüzde 70'i hukukun ve yargının işleyişinden memnun olduğunu belirtmektedir.

bunlar ana hatları ile eleştirilerimizin haklı olduğunun göstergesi değil mi?
  • internete girmese bile haftada bir fox ana haber izlemesi yeterli olacak seçmenin olayıdır.

edit: zaten internete girseler de zaytung haberlerini gerçek sanıyorlar. girmeleri bir şeyi değiştirmiyor.
  • ak parti seçmenlerinin yüzde 36'sı internete hiç girmemektedir.

ak parti seçmenlerinin haberleri izlemeyi en fazla tercih ettiği televizyon kanalları sırasıyla yüzde 26 oranıyla atv, yüzde 19 ile trt ve yüzde 17 ile a haber'dir."

aralık 2016 verilerine göre, ak parti seçmenlerinin yüzde 44'ü medyaya baskı yapılmadığını, yüzde 36'sı duruma göre bazen yapıldığını, yüzde 20'si de yapıldığını söylemektedir

ak parti seçmenlerinin büyük çoğunluğu döviz kurunda son dönemde yaşanan istikrarsızlığın nedenini 'dış güçlerin türkiye'ye karşı bir operasyonu' olarak görmektedir.

ak parti seçmenlerinin yüzde 70'i hukukun ve yargının işleyişinden memnun olduğunu belirtmektedir.

ben akpartiye oy verdim sürekli internetteyim.

atv hemen hemen hiç izlemem. akşam haberlerini genelde erken başlayıp geç bitenden yana tercih ederim. show tw gibi. ama saat yediye gelmişse star ve fox ta izleyebilirim.

medyaya baskı konusunda fikrim yok. yapılıyordur diye düşünüyorum. baskı kurulamayan kanallar da zaten reklam ile ve kökten satın alınmaya çalışılıyor.

ekonomist değilim. bunu nice maliye bakanları ekonomiden sorumlu bakanlar cevaplayamıyor ki ben cevaplayayım. ama ben genel olarak devlet destekli yatırım politikasının hız kestiği dönemlerde meydana gelen bir dalgalanma olarak görüyorum. devletin desteği bir yere kadar. özel sektör kamunun yaptığı kadar yatırım yapmış olsa şu anda doların kımıldadığını görmezdik te duymazdık ta. kısacası devlet ekonomiyi ayakta tutmak için harcıyor. bunu da havaya harcıyor birazını. haliyle balon ekonomi yavaş yavaş büyüyor.

memnun değilim.