şükela:  tümü | bugün
530 entry daha
  • çevremde bu videoda gördüğümüz gibi en az 200 kişi var hepsi mi ironi yapıyor.
  • profesyonel bir şekilde ironi yaptığını düşünüyorum. kılıçdaroğlu'nu eleştiren bir akpli liderlik vasfı yok der, alevi der ne bileyim ssk'yı batırdı der ama kahve ağzıyla konuşuyor demez.

a haber seyrediyor 7/24 desem, çatır çatır ekonomideki bozuklukları da söylüyor. bence var'a (ablanın facebook profili) gitmek lazım kesin kararın verilmesi için ironi mi değil mi diye.:)
  • bunlari bir eve topluyorlar, anahtar cümleleri ezberletip toplum icine saliyorlar.

konu bu kadar basit.
  • (bkz: insan bu nefret karşısında ne yapsın) `:atalarinin konaklarinda isiklar icinde uyu theoden reis`
  • bence ironi yapmış. bir insan bu kadar süzme hem de iki kere rafine olamaz. olmamalı. lan yoksa...
  • yıl 2001;
    rte: "koş bülent koş, bugını bulduk ülkenin"
  • bence aklına silivri geldi ve son anda döndü, başıma bir şey gelmesin diye. bir insan bu kadar andaval olamaz.
  • bence dalga geçen kadındır ve bu röportaj danışıklı dövüştür. yoksa kendi kendimi sikerim. çok ciddiyim bakın.
  • tekrar izledim de kadın gılıştarla rteyi karıştırıyor olabilir. hatta kesin karıştırıyor çünkü şöyle bir cümle kurdu “gılıştar mı yönetecek? adam kahvehane ağzıyla konuşuyor”

başka sözüm yok.
  • bebeğime tek tek bez alıyorum diyince kadına üzüldüm en başında , sonraki konuşmalarından sonra bebeğe daha çok üzüldüm. gerçekten insan ailesini seçemiyor.
54 entry daha