şükela:  tümü | bugün
  • bir bez alacak bile paran yokken o çocuğu niye doğurdun, çilene ortak mı arıyon, bencil yavşak
  • ben hiç acımıyorum böylelerine. daha da beter olsun!
  • şimdi bu kadınla benim oyum bir mi yani?
  • üst düzey bir ironi yapıyor olmasın. yoksa?
    ben şeye takıldım: 280 milyon. paradan sıfır atılalı 15 yıl olmuş, bu kadın halen milyon diyor. zekası ve yaşadığı zamanı kavrayışı. çok da şey etmemek lazım...
  • trol sen misin?
  • olum bu nasıl bi karmaşadır lan? hayır bile isteye bunları söylemeye çalışsan gülersin, düşünürsün la ben ne diyorum diye.

senin ağzından çıkanla kulağının duyduğu aynı şey değil ablacım.
  • yazık lan kılıjjjdara. en son bu video ile bir de kahve ağzıyla konuşan siyasetçi oldu ahshshhs.
  • aslında şaşırmadım. neden mi ? bu tür sokak röportajları hep yapılıyor ancak medya organları hep kesip kırparak halka servis ediyor. bizde ah şöyle böyle konuşuyorlar diyoruz. abla içinde allah akıl fikir versin. kendi ile çelişiyor yazık.
  • ahahaha saf gibi röpörtajın sonuna kadar arkadan dalıp müdahele edecek akp seçmeni kadını bekledim. sürprizli son oldu benim için bile. çünkü artık şaşırma refleksimizi kaybettik. sen de bizi şaşrttın ya allah da seni şaşırtmasın. öyle denge olsun. şaşacağın kadar şaşmışsın zaten. trollse de başarılı troll. hakkını verelim.
  • çevremde bu videoda gördüğümüz gibi en az 200 kişi var hepsi mi ironi yapıyor.