• ak parti seçmeninin tercihlerini etkileyeceğini düşündüğün videolar listesi. katkıda bulunursanız sevinirim. özellikle videoyu paylaşma gerekçenizi de yazarsanız sevinirim.

benim paylaştığım video ekonomi yönetimine dair. bir televizyon programında özgür demirtaş, ekonomiye ve siyasete çocuksu bir bakışla, gerçekçi bir bakış açısı arasındaki farkı çok güzel ortaya koyuyor.

link
  • abdüllatif şener'in 2012 açıklamaları: kudüs israil'in başkenti yapılacak. türkiye (dönemin başbakanı için söylüyor) sözlü olarak karşı çıksa da fiili olarak hiçbir şey yapmayacak. ayrıca sözlü konuşma konusunda "izin" verildiğini belirtiyor.

kısa hali

uzun hali

erol mütercimler: 1999'da tayyip erdoğan'ın başbakan yapılacağını öğrendim. bu konu siyasal islam'ın yükselişini takip eden abd'liler tarafından ilk olarak necmettin erbakan'a teklif edildi. kabul etmedi. sonra abdullah gül ve rte'ye teklif edildi. kabul ettiler. bu sayede ekonomik ve siyasi büyük bir yardım aldılar.

video

(bkz: erbakan'a ev hapsi)

erol mütercimler'den doların çok yükseleceği konusu. zaman konusunda yanılmış. ama malesef mantıksal açıdan 1 sene geç olmuş.

video

bu arada erol mütercimler'in kesinti ve dolarlara el koyulabileceği konusu vardı ama bulamadım sonra güncellerim.

yaşar okuyan'dan benzer açıklamalar

video
hesabın var mı? giriş yap