şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hicbir ulkede, hicbir siyasetci dini de, teroru de, sehit kanini da boyle kullanmadi. hic kimse bu kadar ileri gidemedi. asagidaki videoda 1 adet sehit tabutuna yaslanarak oy devsiren yeni turkiye lideri goreceksiniz.

    tanim: https://youtu.be/nibq4oonofu
  • bunlar sadece terörü aline silah alıp dağa çıkmak sanıyorlar. lakin bilmezler mi kara para aklamak öğretmenlere saldırmak işini iyi yapmayan lider bile terör yapmaktadır milletinin sorununu çözemeyen eğitim de, ekonomi de, sosyal hayatta çöküntüye karşı bir şey yapmamakta bir terördür.
  • muhalif partili olmakla doğru orantılıdır.

    akp'li değil de x muhalif partiliyseniz, tebrik ederim teröristsiniz.
  • zaman icerisinde o kadar aptallastilar ki, iq seviyeleri tek haneli rakamlara indi. o yuzden bu gunlerde kim oldugunuza, ne oldugunuza, ne soylediginize pek bakmiyorlar. konusurken cumle arasinda adi gecince, reis degil de tayyip demeniz, nur topu gibi bir terorist olmaniza yeter. hele ki bir yerde benim gibi "tay yar*agi" yazarsaniz veya soylerseniz, mahkeme karari ile "voton hoyono, tororost kopok!!" oluyorsunuz.

    not: adam cok ac, kufur edecek varsa tavsiye etmem, tazminat davasi aciyor, ama paraniz coksa anasina bile sovebiliyorsunuz, anladigim kadari ile. soyle bi ana baci kaymanin fiyati ne acaba?