şükela:  tümü | bugün
  • mağduru oynamaktır. başka hiçbir şey değildir.
    son olaylarda bu kadar çuvallamalarının nedenide budur zaten. kime karşı mağduru oynayacaklar, bilememelerinden ileri gelir.
  • (bkz: takiye)
  • age of empires'ta canlandırıyorum.

- bir tane church yapıp eldeki bütün parayla monk basmak.
    - askeri, ticari binaları yapmamak. hazır yapılmışı varsa yıkmak.
    - hiç savaşacak ünite basmamak. hazır basılmışı varsa ''delete'' tuşu kullanmak suretiyle yok etmek.
    - işçileri etrafa gönderip başıboş koyunları toplamak. hepsini ana binanın önüne getirmek ve etinden, sütünden faydalanmak.

adamlar ne gerçekçi oyun yapmışlar arkadaş ya.
  • ---------inkar---------
    "yalancısın, müfterisin, biz öyle şeyler yapmayıss bunu yaptığımısı söyleyenler şerefsizdir, puşttur, göttür"

...iki gün sonra ...ben yapmadım miki yaptı.
    ------
    oğlum paraları sıfırladınıs mi?... efem babccuu?... paraları diyorum!... anlamadım babcuu...

iki gün sonra

...paralel devlet kurmuşlar görmemişisss..ehi hi hi!

--------- yalan ---------
    - başörtülüüüğü bağcımıza saldırdılaaaar, camiye ayakabısıları ile girdilerssss...iki gün sonra...(gerçekten üç nokta)
    - ne var yani ingiltere'de de polis insan öldürüyor...hemen ingiltere'den yanıt geliyor..zırvalamayın lan!
    - bak saati aldım aha garanti belgesi de benim üzerime...bir gün sonra firma açıklıyor, fatura saat üzerinedir, kişi üzerine değil

bu ve çooooook daha fazlası için (bkz: en büyük akp yalanları)
  • cumhurbaskani bir kere soyler, bakanlar milletvekilleri yazarlar, sendikalar vb. savunur.

sonuc birkac saat sonra resmi gazetede yayimlanir.
  • chp söz konusu olunca 60 yıl geriye dönüyorlar, feto söz konusu olunca 5 yıl öncesini tarih alıyorlar!!!
    (bkz: sütten çıkmış ak kaşık) yersen!!!