şükela:  tümü | bugün
  • şaka maka öyle bir düzeydedir ki ben kendi annemi babamı tanıyamaz oldum.
  • muazzamdır.

bu ülke bu kadar ahlaksızlığı daha önce yaşamamıştı. keşke batının "ahlaksızlığını" alsaydık dedirtir.
  • akp zamanında mı yaşanmıştır yoksa akp ahlaki çöküntü üzerine mi gelmiştir konusu tartışılabilir.
  • akp türkiye'si nedir aq?

tamam la biz de sevmiyoruz bokumuz kadar ama, bu kadar da saçma sapan çıkarım olmaz la.

zaten bu zihniyeti başımıza bela eden böyle beyni olmadan fikir yürüten istemezükçü güruh.

tanım da koyalım: altında kaldığımız çöküştür.
  • dinci anlayisin kacinilmaz sonucu. uzun sakal birak, gunde 5 kez suyla oyna, sonra cocuklara tecavuz et, milleti keriz yerine koy, elinden geldigince herkesi kazikla, yeri geldiginde dogrudan hirsizlik yap.

yanliz eline gecen butun parayi faizsiz bankaciliga yatir, daire, villa falan al, mis gibi tertemizsin.

bu kafayla bu kadar oluyor maalesef. ama bizim milletin istedigi de bu zaten, o yuzden cok dert etmemek lazim. begenmiyorsan iran'a falan goc et, orada durum daha iyi (ciddiyim).
  • "toplumsal ahlakımızı insanları döverek, gazlayarak ve palayla dürterek sağlıyoruz. o kadar laf edilen ışid’den ne farkımız var? –ha biz kafa kesmiyoruz! zorda kalmadıkça da adam öldürmüyoruz. ama öldürürsek de en başımızdaki çıkıp “emri ben verdim” diyebiliyor. öldürenler cezalandırılmak bir yana, kahraman ilan ediliyor. edep, ahlak, saygı kalmamış ama ‘toplumsal ahlakımız’ sağlamda. hortum süleyman’dan bu yana çok da ilerleyememişiz ne yazık ki. oysaki o hortumların içinden çok su aktı…"

kaan sezyum
  • müthiş değil mütüş