• görünen o ki, imamoğlu sempatisi almış yürümüş. chp'lilerin şu saatlerde protest akp'li seçmeni kızdırıp imamoğlu aleyhine döndürmemesi çok önemli.
  • videodakiler akp'li değildir. gerçek bir akp'li sorgulamaz, hatta resmi gazeteye bile inanmaz.
    (bkz: resmi gazeteye inanmayan dayı) bakın bu dayı gerçek bir akp'lidir. prototip olarak bu dayıyı alın, bundan daha softu gerçek bir akp'li değildir.
  • umarım öyledir. bi insan da akıl varsa zaten şu seçim yenileme muhabbetiyle iyice boka dönen ekonomiyi görüp kızgın olması gerekir.
  • eğer röportajda manipülasyon yoksa 23 haziranda her üç seçmenden ikisinin oyunu imamoğlu alacak gibi.
    eğer sonuç benim dediğim gibi çıkarsa bu halktan kestiğim umutlarım yeniden yeşerecek.

tanım: haksızlık vurgusunun ön plana çıktığı video.
  • henuz secime 38 gun oldugu icin normal olan tepkilerdir.

nasil ki 31 marttan once de “tovbe olsun bir daha verirsem” laflari havada ucarken binali aldi %48, bu secimde de boyle dizlerini dovnelerden 10’unun 9’u yine gidip basar oyu ampule :)

akp icinde propaganda etkisi disindaki saiklerle oy kullanan secmenlerin orani, tum akpliler icinde %20’yi bulmaz.
  • 23 haziran'da kime oy vereceksiniz

akplilerin müslüman olduğunu hatırladığı videodur.haksızlığın karşısında tercihlerini ciddi anlamda değiştirmişler görünüyor.
  • videoya biraz göz attım. adamlar hâlâ ben 31 mart seçiminde tayyip'e oy attım diyor. binali'yi umursayan yok.
  • izledince acaba uyaniyorlar mi diye düsünüyorum ama cogu yine umutsuz vaka
hesabın var mı? giriş yap