şükela:  tümü | bugün
 • ulan rant elde edecek başka yer mi bulamadınız be kardeşim. belediye güzelim plaja iş makinalarını sokup çalışmalara başlamış. sebebi, doğal güzelliği ile ünlü olan plajı işletmekmiş.

  http://www.sendika.org/…ajina-is-makinesi-soktular/
 • yeryüzündeki tüm cennetleri rant uğruna cehenneme çevirmeye gönüllü belediye davranışı.

  ha tatil yerinde akpye oy veren vatandaşa ayrıca selamlarımı yolluyorum.

  (bkz: gözünüzü toprak doyursun)
 • bu yeni yapilan aciklama dogru mudur degil midir bilinmez ama eger soylenilen gibiyse katletme gibi gorunmuyor. bi tuvalet, bi soyunma kabini herkesin ihtiyaci. halk plaji olarak kalacagi da soylenmis. beton dokulmeden yapildiysa ben bir sorun goremiyorum.

  [http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/29469544.asp http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/29469544.asp]
 • yeni ak-it'e yaptığı dezenformasyon yüzünden kızıyoruz ediyoruz da, bu da sol görüşlü gazeteler tarafından yapılmış bir dezenformasyon maalesef.

  kaputaş'a gideli 10 gün oldu, olmadı. olay özetle şu:

  - ne ortamın doğasına aykırı bir yapılanma ne de beton dökme var. önceden hiç bir ihtiyacın giderilemediği mekana, ihtiyaçları karşılayacak bir tesis yapılmış. tesis deyince de gözünüzde büyütmeyin: aile çay bahçesi + duşlar + soyunma kabini + tuvalet, fazlası değil.
  - mekan özel işletme gibi değil, hala halk plajı. dileyen kendi şezlongunu, şemsiyesini, yiyeceğini, içeceğini getirip dilediği gibi takılabilir. ölüdeniz'deki gibi yani, kimsenin karıştığı yok.
  - kaputaş'a inen uzun merdiveni bitirip sağa doğru yöneldiğinizde duş ve soyunma kabinlerini göreceksiniz ki eskiden millet arabasında veya kenarda köşede havluya sarınıp giyiniyordu sanıyorum.
  - duş ve giyinme kabinlerinin 30-40 metre ilerisinde tuvaletler bulunuyor. haliyle bu harika plajın denizinde bulunan ürik asit oranında ciddi bir azalma var deniyor.
  - normalde plajda gölgelik alan yok denecek kadar az, en fazla 4 çift sığılır o gölgeye. haliyle şezlong ve şemsiye kiralanması da normal.

  beni akp'li belediye savunmak durumunda bırakan habercilere selam olsun.
 • anlasilmayan su, evet belki dus ve soyunma kabini ihtiyac, ama kaputas plajini ozel kilan zaten oranin bakir olmasi, hic bir yapinin olmayisi, tamamen dogal olmasi. hizmet isteyen, tesis isteyen var olan yuzlerce baska plaja gidebilir.
  oranin el degmemis olmasinin verdigi his ve mutluluk. bunca yildir sorun olmuyordu da simdi mi olmaya basladi?