şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: yüce adalet bakanımızdan ses geldi:
    (bkz: 16 mayıs 2019 adalet bakanı'nın öcalan açıklaması)

cumhurbaşkanlığı güvenlik ve dış politikalar kurulu üyesi olan ve rte'yi yere göğe sığdıramayan sabah yazarı burhanettin duran'ın apoya hitap şeklidir.
    video linki

"sayın öcalan demeyi suç olmaktan çıkardık" diyordu tayyip'in yardımcısı olan bülent arınç.
    ve bu söyleme başta rte olmak üzere hiçbir akp'li karşı çıkmamıştı.
    şimdi bu zihniyetin tohumu olan adamlar, pkk ile işbirliği yapıyorsunuz diyor chp'ye.

yeniden aynı çizgiye geldiler.
    cumhurbaşkanlığı güvenlik ve dış politikalar kurulu üyesi apoya sayın diyor ve cumhurbaşkanlığı bu konuda sessiz.
    bu başlık entry yağmuruna tutulmalı, akp'nin sayın öcalan söylemleri herkesin gözüne sokulmalıdır.

bu arada konsomatris gibisiniz; 3 oy için ülkücülere ayrı, pkklılara ayrı göz kırpıyorsunuz.
    yalnız bilin isterim; herkese göz kırpan kızı sikerler.
  • muz cumhuriyetinde yaşadığımızdan dolayı hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam edeceğiz.
  • neye saygı duyduklarını gösteren bir açıklamadır.
    bu tarz durumlarda hata olmaz.
  • canlı yayında şahit olup "yanlış duydum herhalde" dediğim.

o sırada pc'den izlemediğim için geri de alamadım. yok artık ya deyip yemeğime devam etmiştim.

adam harbiden "sayın" demiş ya lan.

dur bakalım daha neler gelecek 23 hazirana kadar.
  • gaflet bahçeli'nin savunacağı hadise.
  • oy için ağam paşam çekmeyecekleri hiçbir insan olmayacağını gösteren durum.

halkta umarım bu naneyi yemez.
  • dağa çıkıp sivil asker demeden halkımızı katleden selahattin demirtaş olduğu için çok da önemli olmayan hede. demirtaş'ı översen silivri'ye, bebek katili apo'yu översen beştepe'ye.
  • kendi aralarında böyle konuştuklarını düşündüren trajik olaydır. ilk değildir.
    (bkz: sayın öcalan)
  • bunlar nabız yoklamaları. akp'nin olayı budur zaten erdoğan kendi söyleyeceğini başka ağızlara söyletir önce. sonra tepkileri ölçer. tepkiler sertse söyletmeye devam eder insanlar duydukça aşinalık kazanır ve en sonunda baklayı ağzından çıkarır. daha durun siz bahçeli'nin bile sayın diyeceğini duyacaksınız belki de.
  • yıllardır aynı terane. bu millet ne zaman anlayacak yapılan her hamlenin ve geri vitesin devlet, millet , beka..vb için değil, kendi çıkarlarını korumak için yapıldığını...