şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözlükteki son yazar alımlarıyla ayyuka çıkan aktroll versiyonu. bir nevi aktroll vol 2.

  antibiyotiğe direnç gösteren virüs gibiler; twitter, facebook, okuyucu yorumları gibi platformlarda yaptıkları klasik dezenformasyonları sözlükte tutmayınca kendilerini aşıyorlar. kah chp'li, kah mhp'li, kah hdp'li gözükerek muhalif giriş yaptıkları yazıları akp ve reis güzellemeleriyle bitiriyorlar.

  bir sonraki planları mhp, chp veya hdp ilçe başkanlıklarından aldıkları üyeliklerinin capsini yayınlayarak yazılarına başlamak olabilir.
 • reistroll gibi yeni bir konseptin öncülleri sayılabilirler.
 • akpli olmayan ama muhalefetin yaptiklarini da begenmeyen bir taraf var. ve feto gercegi karsisinda bu cevre evet oyu verdi.
 • laf yiyince de hayatımda akp'ye oy vermedim derler.
  lan senin hayatın ne ki, muhtemelen daha dün 18'ine basmış ak-fino.
 • bir kısmı entrylerine seversin veya sevmezsin diye başlar. tam bir orospu çocuğudur bunlar. ne sevmesi lan it! aklı sıra malum kişiyi sempatik gösterecek bu kahpe evlatları!

  bir de bilin bilir muhalifim vs diye başlayanlar var onlar tam piç. bilen bilir diyor, bakıyosun entrylerine malum kişiyi öven entrylerden geçilmiyor profili. bu ülke bunlar gibi orospu çocuğunu görmedi, bir daha da göreceğini sanmam zaten.

  ekleme: ha bir de "ülkenin cumhurbaşkanı, türkiye'yi temsil ediyor" diyenler var. bunlar da ayrı malum parti sempatizanı trollerdir. ülkeyi falan temsil etmiyor, demokrasinin oyunları bunlar. ülkenin yarısının ölse de çocuk sevindirsek diye beklediği bir adam türkiye cumhuriyetini temsil edemez!
 • çaktırmamaya çalışarak satır aralarına tayyip güzellemesi sokan dalaksız türü.
 • örnek:

  yazar: xenz
  argüman: #68255643, ''hoyotomdo hoç okp'yo oy vormodom omo...''
  delil 1: #67030782
  eksisozluk yazarları hayır diyor
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

  edit: başlık sahibi yukarıdaki bknz'ı üzerine alınmış. sözlük trolleri düşünüldüğünde ne demek istediğim umarım anlaşılıyordur

  delil 2: #68074009
  #pınarürünleriboykot
  izmir'de ben dahil kimsenin umurunda olmayan boykot. yine her yer pınar, yine herkesin paketleri pınar

  delil 3: #68005971
  sabire meltem banko
  ekşi sözlüğün işsiz tayfası tarafından alaya alınan güzel avukat. inatçılığı taktire şayandır
  ----------

  not: bunlar bir bakışta göze çarpanlar. ''akp'ye hiç oy vermedim ama...''; yaş henüz 18 olmadığından oy vermemiş olabilir misin? bir dahaki seçimlere inşallah be yavrutroll.

  edit: beynini kuşa taksan hayvan kendini köstebek sanarak toprağı eşeler, gelmiş ''pınar'ı boykot etmiyor diye akp'li mi olunur'' yazmış malın birisi. evet, pınar'ı boykot etmemek akp'li olunacağı anlamına gelmez. pınar markası burada bir semboldür. boykot etmezsin ama gelip de sözlükte dalga geçerek boykot etmediğini cümle aleme ilan etmezsin. aynı şekilde sabire meltem banko güzellemesi de yapmazsın. yapılanları yanlış bulursun, ki ben de buluyorum ama siyasi görüşü belli rezil bir avukatı gelip de güzellemiyorum. hadi bu da delil değil, açık açık referandumda ''evet'' oyu verileceği açıklanmış. pardon da, kim ''evet'' oyu kullanır? chp'li mi, hdp'li mi hatta gerçek bir mhp'li mi?

  bütün bunları topladığın zaman ''oy vermesen dahi'' siyasi görüşünün ne olduğu çok açık ortaya çıkıyor. he, delikanlı ol, benim gerçek düşüncelerim bunlar, siyasi görüşüm de bu de, saygı duyup geçelim.