• laf yiyince de hayatımda akp'ye oy vermedim derler.
    lan senin hayatın ne ki, muhtemelen daha dün 18'ine basmış ak-fino.
  • çaktırmamaya çalışarak satır aralarına tayyip güzellemesi sokan dalaksız türü.
  • sözlükte iki tür salak var:

1- her vatan severe ve aptal ideolojileri vatan sevgisinin önüne koymayana aktroll diyenler,

2- her muhalif sese feto diyenler.

bu iki salak grup sözlükten siktir olmadıkça bu ortam adam olmaz.
  • evet var böyle bir güruh, ama şu da var, siz de gözden kaçtığınızı sanmayın yani;

(bkz: pkk şerefsizliğini akp muhalifliği ile örtmek)
  • "akpli degilim ama" diye baslayan adamin aslinda akpli olmasi iddiasindan cok trol olmasi iddiasina takildim ben. "aktroll" deniyor da baslikta o acidan diyorum. su ortamda envai cesit terorist var (pkk, dhkpc, feto, tikko, sikko vs.) envai cesit siyasi gorus var (tkplisinden, saadet partilisine), envai cesit ideoloji seysi var (kemalistinden seriatcisina), bunlarin hic biri troll olmuyor, ama akpli olunca troll oluyor. simdi "'akpli degilim' ama diyen adamin aslinda akpli olmasi iddiasi"ni anlarim, yani sonucta o iddiaya katilmasam da bu bir iddiadir, ama bu adami bir de "troll" ilan etmek neden gerekiyor onu anlamak mumkun degil. baskalari troll degil ama bir tek akpli olunca troll oluyor yani.
  • arkadaşlar beni bilen bilir çevreme kime sorsan tam bir akp muhalifi der.ama bazı şeyleri kabul etmemiz lazım.akp nin koyun sürüsü olduğunu mesela
  • taktikleri çabuk çözüldüğü için alelacele gelip bir de savunma yapar. paralı köpek olmadığına yeminler eder falan. tatava yapmadan engelleyip geçilir.
  • çabalarına rağmen kendilerini çok belli eden angut sürüsü.
hesabın var mı? giriş yap