şükela:  tümü | bugün
  • hiç şaşmayan gerçeklik. eğer bir kişi cümleye akp'li değilim ama diye başlıyorsa bilin ki o reisi için canını verecek kadar partisine düşkündür.
  • üstüne alınma ama.. diye başlanır ya.. halb 2 bize deniyordur .. bu da öyle.. '' değilim sendenim ama işte öyle..'' diye gider. kötü niyetler yoktur bizim işbilmezliğimizdir. akpliyim ama şunları şunları yaptı demişliğimiz yoktur. neyciydi bunlar? takiyeci lan bunlar.
  • müftü karısıyım diyip video çeken chp'lileri hatırlatır.

    http://www.milliyet.com.tr/…tay/1725785/default.htm

    al birini vur ötekine...
  • aslında büyük problem bu kişilerin akpli olup olmaması değildir, problem akpli olup olmamasının toplumda ağır bir şekilde sorgulanması ve yargılanmasıdır. zira özgür düşüncenin olduğu yerde bırakın akpli olmayı herhangi bir akp politikasını savunurken bile mahalle baskısından dolayı kişi "akpli değilim ama" diyerek söze girmeye başlamışsa bu karşısındaki ideolojik eşkıyanın tahammülsüzlüğünü ve taktığı at gözlüğünün kalınlığını gösterir. farklı düşünceye tahammül sadece tahammül edebileceğimiz sınırdakilere saygı göstermek değil tüm düşünce çeşitliliklerine tahammül etmeyi başarabilmektir, sizin ne kadar bağnaz veya ilişkilerinizde saldırgan bir tutum gösterdiğinizden bağımsız olarak.
  • bi chp li gögsünü gere gere chp li diye biliyo bu kdr başarızlıga bu kadar direysiz bi genel başkan varken ama bi akp li diyomuyo neden acaba diye sorarım kendime akp liyim diyince karşı taraftaki faşist zihniyetteki insna nın öyle bi bakışı var ki sanki vatanı satmışız şimdi biri kalkar evet sattınız der