*

şükela:  tümü | bugün
  • o gün gelecek, inkar edecekler... aslında onlardan değildimler, öyle olduklarını bilmiyordumlar, ben demiştimler...
    tıpkı cematçi olmayı onur sayıp şimdi terörist olduklarını anlamaları gibi
    tıpkı avrupa birliği görüşmelerinde boy boy fotoğraf verip şimdi tü kaka demeleri gibi
    tıpkı amerika'nın büyük ortadoğu projesi ortağıyız deyip şimdi düşman oldukları gibi
    tıpkı kürt açılımı yapıp, terör örgütü elebaşı ile görüşüp sonra masayı devirdikleri ve kürt milletvekillerini içeri attıkları gibi
    tıpkı ayyaş dedikleri atatürk'e şimdi sahip çıkmaları gibi
    tıpkı kardeşim dedikleri esat'ın ülkesinin yıkıntı haline gelmesine neden oldukları gibi
    tıpkı uçaklarını vurdukları, emri ben verdim dedikleri rusyaya yanaşmaları gibi
    tıpkı abdullah gül, arınç, gökçek, şener, davutoğlu vs. isimleri sildikleri gibi

evet dönecekleri bir yer kalmayana kadar döndüler. günden güne çürümeye devam ediyorlar. günden güne hamasi, içi boş sözde davaları uğruna toplumu germeye devam ediyorlar.
    o gün yarın olmayacak belki ama olacak.
    ve pişkin pişkin diyecekler ki: erdoğan yanlış yapıyordu, ben akpli değildim.
  • beni bulun da beni yargilayacak hakimin götune cubbesini sokayim o gün dediğim, bir ıslak hayal ürünü gün.
  • * * * *...
  • cadi avi gibi akp li avlayacaklar. o gun geldiginde aha bu sozluk hesabim ucurulmazsa bu da benim kanitim olsun akp li olmadigima *
  • akp'li olduklarını inkar etmelerine rağmen yine akp cümleleriyle kendini savunacakları gündür (bkz: kandırıldık)

bu arada alman arkadaslarımın hepsi dedelerinin nazi olmadıgını bana , hiç de sormamışken, anlatma çabasına giriyorlar. neden acaba? geçmiş iz bırakıyor sanırım ruhlarda.
  • bizi reisçilikle suçlayacakları gün olabilir... tecrübe onu gösteriyor...
  • işte o gün kardeşlerim!

"ulan hepiniz oradaydınız be!!!"

diyeceğiz.
  • anadolu da mikrofon uzatacaklar ve onlarda diyeceklerki bizler inancli insanlariz onlari da öyle bildik.
  • bokun uzerinde ucan sinek kadar ederi olmayan insanlar inkar etse ne olur kabul etse ne olur. onlarin dengi sadece kendileri.
  • "sadece ilk seçimde oy verdik sonra hiç vermedik" cümlesi en büyük yalanlarından biri olacaktır.