• 'okulu dondurduk öyle yaptık' gibisinden bir milletvekili baba savunması içeren vahim olay...

boşuna buzdağınının görünen yüzü demiyorlar... adam ankara'yı bırakıp, kars'a atanıyor! vay arkadaş benim diyen adam kpss köşelerinde sürünsün dursun... ne önemi var... hayır bu pisliği yapıyorsun, bari köşene çekil sus ;)
  • https://twitter.com/…un66/status/345731667647930369

hayır vekil bey bir de başarılar falan diliyor tüm çocuklara. senin oğlan başarısız olsa da yeri hazırmış zaten. kime başarılar diliyorsun ki? haklarını kahkahalar atarak yediğin çocukların mı?
  • hepsine eyvallah, ama adam bir kalem müdürü olarak, yazı yazmayı da bilmiyor efendiler:
    "sanmasınlarki yıkıldık, sanmasınlarki çöktük. bir başka bahar içi sadece yaprak döktük."
    "#düşmanımız bitmesin...bitmesinki gazamız çoğalsın"
    "dünya düşman olsada allah bizden yanadır"
  • bu gidişin sonu gelince hesap sorulmasını istediğim büyük haksızlıklardan biri daha. bunları yapmaktan, bunlara sessiz kalmaktan, bunları onaylamaktan kimse utanmıyor mu diye sordurtuyor insana.
  • bu tür başlıklar aslında akp seçmeni için bir nevi "viral reklam" a dönüşüyor. akp nin ülkenin en büyük üye sayısına sahip parti olmasının önünü açıyor. "azmedersen, varını yoğunu verip! parti içinde yükselirsen bu tarz bşarılar ile ödüllendirilirsin" mesajı bu haberler ile inceden inceden tabana yediriliyor.
  • bu akepeye oy veren garibanlar da kpss'lerde sürünsün. eyyyyy benim gariban gençlerim buğğğnları görüüün görüüüüğğğnnn ahahaha yok olmadı bu asdasdasdadaakpss
  • merhaba ben tipik akp seçmeni

çalıyorlarsa benim paramı çalıyorlar deyip aslında soyguna ortak oluyorum.
    sikilen sizsiniz, banane amk yolsuzluktan.

19 yaşında özel kalem müdürü bile olabildiğim yeni türkiye varken kim sikler sizin hukuk, adelet, yargı bağımsızlığı, güçler ayrılığı ilkenizi. palamı alır sokağa da çıkarım, düğünüme cb da gelir.

sandık.. sandık çok önemli, milli irade falan deyip sizi sikmeye devam edeceğiz.
    çünkü sandık, çünkü %52.
    biz sikmekten bıkmadıkça siz sikilmeye devam edeceksiniz.

merhaba ben tipik akp seçmeni

not: işte sadece bu yüzden bile koalisyona rest çeken mhp'nin de amına koyayım. ideolojinizi sikeyim güzel kardeşim.
  • daha mezun olmadan 19 yasinda gidip mudur oluyorsun. sonra girmenin hayvan gibi zor oldugu milletin yillarca ilanini bekledigi epdk ya geciyorsun. bununlada kalmayip memurluktan atilma sebebi olan siyasetle alenen ugrasiyorsun adeta yirtiniyorsun. vay arkadas adamdaki yuzsuzluge bak.
    ondan sonra koalisyon cok re re ro.
    sayin davutoglu buyrun goreve. cikar bakalim isten tombalagi.
    (bkz: hirsiz tombalak)
  • düşün işte hayatın boyunca tüm kazandığın kul hakkına giriyor.

böyle müslüman mı olur yahu?
  • hayret kimse yazmamış.

bebede tam bir geldi yine tipini siktiğimin bir sıfat var allah affetsin. başkent ünide halkla ilişkiler okuyormuş puanına sıralamasına baktım zeka seviyesi öğretilebilir geri zekalıların bir tık üstü olmak yeterli o puanlar için. * şimdi bu bebe milletin girip çalışabilmek için 100 takla attığı epdk koridorlarında turluyor. ayıptır lan vicdanınızı sikeyim sizin. torpiilin de bir namusu olmalı lan allahsızlar kitapsızlar. bu işe vesile olan herkesin haysiyetini sikeyim. o kadar kansızsınız ki.

hep onu diyorum akp meselesi tayyip erdoğan'ı aşalı çok oldu. yarın adam bırakıyorum ıssız bir adada sakin bir hayat sürecem dese adamın önüne yatacak çocuğunu torpille okullara yerleştirenler, ihalelerle köşe olanlar, ilkokul mezunu köşe yazarları, devlete sızmış yüzbinlerce torpilli bizi bırakma senden sonra bizi sikerler diye...

ama er geç bu devran bitecek lan... emeğiyle hayata tutunmaya çalışanlar gelip bu insanların yüzüne tükürecek bir gün...

yargılanacaksınız kaçarı yok...

(bkz: akp'li yazarların utanıp yazamadığı başlıklar)
hesabın var mı? giriş yap