şükela:  tümü | bugün
 • "fetoya qanarkene" isimli fotoğraf.
 • (bkz: erken seçim)
 • canlarım benim ya... çok tatlişler...

  feto'daki gülüşe bak hele...
 • en en güzel yorum şübhesiz ki o karede endamını gösteren akaype kayseri milletvekili ismail tamer'e aittir:

  .

  "ben gitmek istememiştim ama benim itiraz etme şansım kalmamıştı. bu fotoğraf karesi ile algı oluşturulmaya çalışılıyor.

  ben fetö'ye karşıyım. o fotoğraf 2012 yılında pensilvanya'da çekilmiş bir fotoğraftır. partimizin 24. dönem milletvekilleri ile geleneksel new york’ta türk günü festivali için parti genel merkezinin bilgisi dahilinde milletvekili arkadaşlarımızla abd’ ye gittik.

  program gereği bir gece new york’ta kaldık. ertesi gün new jersey'de sabah kahvaltısını bir türk vatandaşımızın evinde yaptık. aynı gün new jersey’in yaklaşık 100 kilometre uzağında bulunan bir alışveriş merkezine gidip 3-4 saat orada kaldık.

  alışveriş merkezinde işimiz bitince bir arkadaşımız 'fetullah hoca efendi buraya 30 dakika mesafede gelmişken onu da ziyaret edelim' dedi. o şerefsize hocaefendi denmez ama o gün öyle söylediği için bu ifadeyi kullanıyorum, bana ait bir ifade değil. ben gitmek istemedim ama birlikte bulunduğum ak parti milletvekili arkadaşlarım gülen’i ziyaret etmeye karar verince benim itiraz etme şansım kalmadı ve gittik.

  bu fotoğrafta bulunan arkadaşlarımızın bir kısmı hala milletvekili ve partimizin yönetimindedir. 2012 yılında bir gezi esnasında çekilmiş ve herkesin bildiği bir fotoğrafla birileri algı oluşturmaya çalışıyor. ben fetö’ye karşıyım, beni tanıyanlar bunu bilirler zaten."

  kaymak

  .

  işte ben bu sapına kadar samimiyetin, bu harbi delikanlılığın, bu dimdik omurgalı akeypi duruşunun hastasınım. pastırma gönder ismail abim. canımsın.

  .
 • hangisi top tam seçilememektedir.
 • bu tarz fotoğraflar ve haberler gösteriyor ki; akp isterse 10 sene, isterse 20 sene uğraşsın, fetöcüleri partisinden de, ülkesinden de temizleyemez. sen 14 yıl boyunca koyun koyuna olduğun, aynı kaptan yemek yediğin adamları her yere sızdırırsan temizlemenin imkânı olmaz. ak bakalım bunların hangisini fetöcülükten ötürü partiden ihraç edip hapse atabilirsin ki? kaçını?
 • ay kıyamam bunlarda mı kandırılmış?