şükela:  tümü | bugün
  • geçen ab'yi bokladılar reyizleri dedi diye. şimdi reyizleri biz ab ülkesiyiz dedi. söz şimdi fikirsizlerde.

tamam bu adamlarda karakter yok biliyoruz, bu adamlarda fikir de onu da biliyoruz ama reyiz yeter da yalama oldu çomarcıklar. üzülüyorum gerçekten bu karakter yoksunu mal sürüsüne.
  • akit + a haber.
    kutuplarda fok balıkları ölüyor.

sokaktaki çomar
    ben tayyibin g*tünün kılıyam.
  • esed için değil terör için oradaymışız mesela şimdi. e dün esed için tabi, iyi dedi diyen adam az önce, ab başka devletlerle işimiz yok, bize bulaşmasınlar yeter dedi. onların da omurgaları esnek baya.
  • gerçekten akpli olup hala daha bu adama biat eden varsa onun ben ta beynini sikeyim.
  • ab mi şangay mı ak piçler cevap verin.
  • yapılan duble yolları savunabilirler. asli görevini yerine getirmekle mükellef bir hükümetin yapmak zorunda olduğu hizmeti ikram kabul edebilirler ve savunabilirler.

en çok övündükleri sağlık reformlarını da savunmalıdırlar. devletin işe yarar hiçbir ilacı karşılamıyor olmasını savunabilirler, devlet zarar etmemiş oluyor zira. istanbul gibi bir şehirde mr cihazı olan hastanelerin sayılı olmasını, ve 2 aydan az sıra verebilen bir hastanenin olmamasını da savunabilirler. çünkü devlet bu cihazlara gereksiz yere para verip zarar etmemiş oluyor.