şükela:  tümü | bugün
  • azgın azınlığın nerden bulduğunu merak ettiğim cüret. hayır biz bunları lağıma süpürüp attık kendilerini ne sanıyorlarsa artık.
  • menemen’ de kubilay’ ı şehit edenler atatürk’ü ne kadar seviyorsa bence akp savunucuları da o kadar seviyordur. ne eksik ne fazla.
  • atatürkçü bizden kaynaklanmaktadır. başka ülkede olaylar çıkarken biz yerimizde oturup "gösteri çözüm değil abi" ya da "kusura bakmasın kimse benim canım kıymetli, sikko vatan için can veremem, sikerler" der, akplileri kadercilikle eleştiririz.
  • alt kat komşularım koyu akplidir. bu sabah penceren baktığımda saat 9.05'ti. arka bahçede evin babasını hazır olda görünce resmen şok oldum. muhabbet sırasında evdekilere de söyledim onlar da şaşırdı. hangi dağda kurt öldü falan dediler. ayrıca onlar açısından söyleyeyim şov peşinde olmalarını gerektirecek bir durum yok. o saatte de kimsenin pencereden dışarı baktığını da sanmıyorum.

ama adım gibi biliyorum o adam üç beş istisnadan biridir. biraz bocalamak olarak görüyorum ayrıca. oy verdikleri adamlar atatürk düşmanı. bu kadarına da şükür gerçi.
  • kemalistlerin, akp'lilerin atatürk sevgisini sorgulama cüretiyle kıyasıya yarışır. sonuç olarak iki taraftan da bir b.k olmaz, görüyorsunuz her şey ortada. akp'li, atatürkçü, kemalist, dinci, hurafeci, ateist, yobaz bla bla bla geçin artık bunları, bomboş işlerle uğraşmaktan sıkılmadınız mı? millet uzaya çıkıyor diye sağa sola saldıracağına, sen uzaya çıkmak için ne yaptın onu sorgula...
  • sen önce türkçe yazmayı öğren sığır. li lı lu lü ekleri apostrofla ayrılmaz. akpliler' in yazmayı beceremiyorsun daha mal.

t: gereksiz bir cürettir zira akpliler' de atatürk sevgisi yoktur.