şükela:  tümü | bugün
 • az önce kanaat getirdiğim olay. dünyadan haberleri yok diye düşünüyordum ama haberleri var çoğu şeyden. herkesle aynı şeyleri görmelerine rağmen aklı ve mantığı olan birisi nasıl böyle davranabilir diye şaşırıyor insan. işte bunun sebebi aynı dünyada yaşıyor olmamıza rağmen akp seçmeninin farklı bir boyuta geçmiş olması.

  biz ekonomiye neler oluyor, neden paramız değer kaybediyor, neden yurtdışında ülkemizin itibari kalmadı, neden fakirleşiyoruz, neden insan haklarını, kanunları, yasaları yok sayıyoruz, neden demokraside geri geri gidiyoruz diye düşünürken onlar reisin en karizmatik hareketleri, akpnin nasıl dünyaya kafa tuttuğunu, nasıl büyük bir liderlik örneği sergilendiğini, bütün dünyanın nasıl oturup bizi kıskandığını düşünüyorlar.

  özellikle sosyal medyada bunu rahatça görebilmek mümkün. normal insanlar için "konya'daki gizli uzay üssü" seviyesinde kalacak çeşitli içerikler bu kitle için anahaber malzemesi seviyesinde.

  bunun tek açıklaması bu insanların farklı bir boyuta geçmiş olması olabilir. portal açıp bu insanları geri kurtarmak gerek bir şekilde.
 • buradan izlenebilir.
 • şaka maka bu adamlar ne olursa olsun iyimserliklerinden bir şey kaybetmiyorlar.
  kafamda deli sorular ;

  hep 50 liralık aldıklarından mıdır ?
  yaktıkları dolarların dumanını solumalarından mıdır ?
  avrupayı kıskandıran yaşam tarzlarından mıdır ?
  cübbeden mi takkeden mi şalvardan mı ?

  nedir sizde bu antidepresan etkisi yaratan şey, biz bu ülkenin vatandaşları değil miyiz beyler ?
  tanrı hatrı için niye bize söylemiyorsunuz ?
 • doğru olan önerme. bundan emin olduğum an lider belledikleri şahsın şu tepkisini izlediğim andı.