şükela:  tümü | bugün
85 entry daha
  • (bkz: kes lan akp çocuğu) demek vardı yüzlerine
  • medeni bir ülkede, şu durumdan utanan vekiller olurdu. evet böyle bir duruma düşmeleri zor ihtimal ama eğer düşerlerse utanacaklarına eminim. bu utançla o kutsal görevi yapmayacaklarını düşünüyorum, istifa ederlerdi kesinlikle.

bizde ise hiçbir şey olmamış gibi yaşayacaklar, rezilliklerin sonu gelmeyecek. işte içime oturan şey tam olarak bu.
  • hiçbir siyasi iradesi kalmamış akp'li vekillerin teşekkürüdür.

gülüyoruz ağlanacak halimize.
  • bu öyle madde kullanıp da yaşanabilecek tür bir kafa değil, artık tamamen farklı bir boyuta doğru gidiyor

gerçi aynı gün içerisinde söylediği şeyi yalanlayıp bir de söyleyenleri hain olmakla suçlayan biri var malum, normal şartlar altında baraj üstünde oy alamaması gereken ama işte...
  • günü en kısa fıkrası. insanda biraz gurur, biraz vicdan, hadi onu da geçtim biraz akıl olmalı.
    kızmayın onlara. onlar bizim temsilcilerimiz. hakettiğimizi dibine kadar yaşıyoruz!
    reisimize biz de teşekkür ediyoruz bu vekilleri de güzel trolluyor. kendini parlatırken hakettikleri değeri onlara veriyor!
  • allah affetsin ama aklıma kuzey kore geldi. samimi söylüyorum.
  • aklıma "pardon" filmindeki o muazzam replikleri getirmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=an1v1zqdaoe

edit: youtube
  • bunların hiçbirinde zeka kırıntısı yok. şu tipte zekadan eser olabilir mi sizce?
  • işte bunlar hep dış güçlerin oyunu.
  • güldür güldür gibi bir programda skeç olsaydı gayet eğlenceli bir güldürü olurdu. bu bildiğin olacak o kadar tarzı bel altı espiriler gibi bir şey. tarzım değil.
131 entry daha