şükela:  tümü | bugün
  • ey ak parti yöneticileri!

halkı birbirine kırdırdığınız, türk halkını kamplaştırdığınız için özür dileyin.
    bu halkın birliktelik duygusunu, birlikte ağlayan, birlikte gülen milleti yok etmeye çalıştığınız için özür dileyin.
    taraf olmayan bertaraf olur yaklaşımınızda halkı taraf olmaya ittiğiniz için özür dileyin.
    özgür medyayı bitirdiğiniz, gazetecilik yapmayı engellediğiniz için özür dileyin.
    bağımsız mahkemeleri yok ettiğiniz, önünüzde düğme iliklemeye çalışan hukuk insanların üretmeye çalıştığınız için özür dileyin.
    halkın adalete olan inancını bitirdiğiniz için özür dileyin.
    kuvvetler ayrılığını bitirdiğiniz için özür dileyin.
    islamiyetin imajına, dindar insanın imajına zarar verdiğiniz için özür dileyin.
    siyasi ve ticari çıkarlarınıza, inancı alet ettiğiniz için özür dileyin.
    aldığınız rüşvetler için, reza sarraf gibi adamları baş tacı ettiğiniz için özür dileyin, halktan çalınan paralar için özür dileyin.
    kpss gibi sınavlarla, çalınan sorularla insanların emeklerini çaldığınız için özür dileyin.
    devlet kurumlarında liyakatı öldürdüğünüz için özür dileyin.
    gençleri işsizliğe süreklediğiniz, diploma enflasyonu yarattığınız, gençlerin geleceğini çaldığınız için özür dileyin.
    türkiye'nin kamu kurumlarını sattığınız için özür dileyin.
    bu boktan ekonomi için özür dileyin.
    dış politikadaki dehşet yanlışlarınız için özür dileyin.
    türk silahlı kuvvetlerinin genelkurmay başkanını terörist damgasıyla yargıladığınız için özür dileyin.
    kabataş yalanı için özür dileyin.
    camide içki içtiler yalanı için özür dileyin.

tüm türkiye'nin beklediği özür. buyrun.
  • allah affetsin kandırıldık deyince bütün günahlarından arındı onlar. ne özrü? hem de bu egoyla?
    (bkz: kop gel günahlarından)
  • diledi sandım, hüzünlendim çıkıyorum..
    teşekkür ederim

edit ve özet: dilemedi.