şükela:  tümü | bugün
 • liseliler bilmez akp öncesinde hava karardımı insanlar sokağa çıkamazdı. istanbul'un en lüks caddelerinde bile şarapcılardan, kapkaçcılardan, sokak ortasında fuhuş yapanlar yüzünden gezilemezdi. televoleler yüzünden yüzde 99 u müslüman bir ülke ahlaksızlığın daniskası olmuştu. kemalist dikta yüzünden işsiz bırakılan alnı secde görmüş namuslu aileler gecinebilmek için fuhuşa, uyuşturucu tuzağına düşünülüyordu.

  hamdolsun akp'ye sayesinde sırtımız tok alnımız ak.
 • fetöcüler orduya alınmıyor. fethullah gülen sohbetlerinde "belli etmemek için gerekirse rakıyla oruç açın" diye tavsiyelerde bulunuyordu. yaaa öyle karanlık bi dönemdi.
 • o caddelerde şimdi de tecavüzcülerden, canlı bombalardan, kafa kesenlerden geçilmemektedir. sonuç olarak eskiye rahmet okutmaktan başka bir işe yaramamıştır. nokta.
 • (bkz: ensar vakfı)
  (bkz: dalkavukluk)
  (bkz: yalakalık)
  (bkz: ayrımcılık)
  (bkz: mağdur edebiyatı)
  (bkz: siyasal islam)
  (bkz: adam kayırmaca)

  yazar burada; hamdolsun her türlü insanlık dışı haysiyetsizliği kendi içimizde yapıyoruz demek istemiş.
 • doğrudur. ahlaksızlığı bile bitirdiler, o kadar yani.
 • evet sistemsiz ve başıboş ahlaksızlığı bitirmişlerdir. artık sistemli ve kadrolu ahlaksızlık yapılıyor.

  mesela fuhşun yerine vakıf adı altında tecavüzler başladı. kapkaççılık hatrı sayılır azaldı doğru; bunun yerini yolsuzluk aldı. nereye gittiği belli olmayan büyük paralar aldı. şarapçılar artık rahat gezemiyor evet, onun yerine örgüt üyeleri kol geziyor. bankta yatan şarapçıdan çok rahatsız oluyoduk, şükür ki onlar yerine çoluğumuzu çocuğumuzu havaya uçuran manyaklar geldi.
 • liseliler bilmez, akp'den önce istanbul çok rahattı, bu kadar çok inşaat, bu kadar çok gürültü ve bu kadar çok araba yoktu. istiklal caddesi cıvıl cıvıldı, bağdat caddesi herkese hitap ediyordu. beşiktaş ve kadıköy şimdikinden de rahattı. hatta liseliler bilmez akp'den önce şehir içindeki sokaklarımız yeteri kadar huzurluydu, öyle şarapçı falan olmazdı hiçbir yerde. kapkaç da çok azdı, kapkaç 2005'ten sonra akp dönemiyle beraber zirve yaptı, kapkaç akp ürünüdür.

  tanım: olmayan şeydir. akp ve takipçilerinin ahlak kelimesiyle uzaktan yakından alakası yoktur.