şükela:  tümü | bugün
 • eğer imajını biraz olsun düzeltmek istiyorsa 2018'de yapması gereken olay.

  dört belediye başkanının istifasını istemesiyle başlayan süreç reza zarrab davasındaki itiraflarla akamete uğradı ve toparlanması beklenen imaj rüşvet iddialarıyla gitgide daha da kötü bir duruma gidiyor.

  özellikle dindarlara rüşveti açıklamasının artık imkanı yok.

  bu yüzden bir an önce zafer çağlayan başta olmak üzere rüşvet alan bakanları yargılattırması gerekiyor ki bozulan imajı biraz olsun düzelsin.
 • mümkün değildir,
  nedeni bellidir,
 • (bkz: balık baştan kokar)
  kimse kendini kandirmasin.
 • öyle bir durumda herkes birbirini ispiyonlar. benim başım yandı sizinde başınız yansın diye köküne kibrit suyu dökerler.

  sonuç: müthiş bir kaosa evrilir. recep tayyip erdoğan bunu göze alamaz.

  daha iş erdoğan ailesine sıçramadı.
 • olmayacak olaydır.

  rüşvet olayını sen biliyorsun, ben biliyorum. a haber, star, sabah gazetesi bu olayı haber yapmayacak ya da iftira diye millete servis edecek. zaten buna kanmaya hazır bir 'cemaat' de mevcut.
  15 yıllık akp iktidarından çıkarımım: hiçbir şey yokmuş gibi devam et. evet, yarın tam olarak böyle olacak. bu olay da amerigan komplosu, kılışdar da amerganın oyuncağı, akp'liler de altın tuvalete s*çan 'müslüman'lar.
 • soyle bir durum var, az bilinen. hukukcu sozlukculer daha iyi biliyordur onlar daha detayli anlatirlar belki.

  abd'de bir mahkemede bir sey delil olarak kabul edilirse, turkiye'de de edilmek zorunda. "rusvet kayitlari" abd'deki mahkemede kanit olarak yasallasirsa, turkiye'de de yasallasir, ve bu durumda rusvetci bakanlari vatansever bir savcinin hismindan kimse, tayyip dahi, kurtaramaz.. yani o unlu "montaj bu kasetler" savunmasi cope gider.
 • geçmiş olsun.

  şu an dünyanın öbür ucunda 34 yaşında ki iran asıllı bir adamın iki dudağı arasından ülkecek kaderimiz dökülüyor. sen bugün bunları burada yargılasan seni kim takar. bunu o vakit yapacaktın ve bugün bütün dünya seni konuşmuyor olacaktı.

  yargılanmasını mecliste oylarken şöyle şeyler oldu.. ne yargılaması..
 • (bkz: yav hee he)
  (bkz: ben ne yaptıysam başbakanın emri ile yaptım)

  ufaktan emniyet müdürlüğünün kapısını gören bunu diyorsa cezaevine girecek rüşvetçiler neler anlatır hayal bile edemiyorum.
 • her zaman olduğu gibi:

  "yedirmeyiz!!"

  diyeceklerdir.

  yargı mı?! güldürme beni saftirik kara göt :))
 • kaptan: offf... n'apıcaz be kamil? anamız sikildi!
  kamil: kızı geri götürelim kaptan, bu iş başka türlü kapanmaz!
  kaptan: çocuk olma, artık cinayete girdik!
  kamil: ya, kazaydı, anlatırız. hem herif pezevenkmiş kimse siklemez.
  kaptan: sen öyle san, sen öyle san. pezevengi öldür bir cinayet, kızı al iki adam kaçırma, kızı en az iki kişi sik üç ırza tecavüz, her gece esrara takıl nerden baksan dört içicilik, heriflerin cebinden paralarını al beş gasp. bütün bu bokları yedikten sonra polislerin suratına bakıp "kusura bakmayın abi kaza oldu" diyemezsin, adamın götünden kan alırlar kamil kan! hadi kız orospu, ki bu ibneler bakireydi diyorlar, bakire kız nasıl orospu olur ben anlamadım gitti... off her şey karışık. neyse... karı orospu siktik, herif pezevenk öldürdük, paralarını aldık. demezler mi, 'ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi!' sikerler oğlum, hepimizi sikerler! off... amına koduğumun boksörü neler açtı başımıza!

  (bkz: gemide)