şükela:  tümü | bugün
847 entry daha
  • ilk yıllarındaki özelleştirmeler ve krediler ile ortalığı paraya boğmalarıdır. deniz bitti.
  • burada başarıdan kasıt, iktidardan düşmemektir.. bunun sırrı da kendi insanlarını akp'li ve "bunlar" diye bölüp, cehalet ve inançla besleyip safları sıklaştırmak.
  • sistematik cahillestirme sonucu hamur hale gelen beyinleri surekli olarak manipule etmesidir, detayli planlanmis tiyatrolar cevirmesidir. oyle uzay, kuantum falan degil yani.
  • diğer bütün suç ortaklıklarıyla aynıdır.
    ganimeti en tepeden en aşağıdakine kadar bölüştür, herkes suça ortak olsun ve şebeke devam etsin ilkesidir.
  • kanun ve kaidelere uymamasıdır,
    şöyle örnek vereyim, sayısal loto'nun bir insana çıkma ihtimali çok çok zordur.
    yasal hak sahibi sayısal loto çıkan birinin elinden
    yasaları hiçe sayarak kabadayılıkla "ver lan!" deyip kolonu alırsanız loto size çıkmış olur.
  • bir başarı öyküsü yok aslında, sattılar hep beraber yediler.
  • halk içerisinde olması
  • başarı mı? siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? akp bitti. bu son raunt

edit; bu kaçıncı son raunt diye mesaj kutumu dolduranlara diyorum "istanbulu alan türkiyeyi de alır " sözü bana ait değil. hatta buna ankara ve daha kaç büyük şehir eklendi. onun için akp için son raunt
  • milletin diline,giyimine ,dinine,ırkına ,hayat tarzına mezhebine karışan kesim .
    kendisinden olmayanı vatan haini olarak suçlayıp arabistan’a gidebilirsin deme cesareti gösterenden bahsediyorum.
  • başarısı yok ki sırrı olsun. başarısı olduğunu düşünen bir insanın gerçekten ne kendine ne insanlığa ne de dünyaya zerre faydası yoktur.

olmayan şeydir.
64 entry daha