şükela:  tümü | bugün
  • ülke icin akp'nin yaptigi sadece iki faydali sey oldu:
    sigara yasagi
    cemaatleri bitirmesi

ordu bu cemaatleri ordu evine almadi diye siyasal islamcilar "bu ordu islam düsmani" diyerek agliyorlardi. oysa akp türbanli kadinlara ters kelepce taktiriyor, cezaevinde iskence yaptiriyor...

akp cemaatleri bitirirken cok sinsi bir taktik uyguluyor. önce cemaat ne isterse veriyor, bazen onlarla birlikte vatanseverleri yargiliyor, bazen sorularin calindigi kanitlandigi halde "ben tatmin oldum" diyerek bu namussuzluklara göz yumuyor. hatta bazen bu teröristler icin hatira parasi bastiriyor...

bütün cemaatler gibi akp de kendi cikarini her seyin üzerinde tutuyor. cemaatler ile akp'nin cikarlari catistiginda film kopuyor. cemaatin kaynaklarini, calisma sistemini, namussuzluklarini desifre ediyor. bir kisim cemaat üyesini kendisine bagliyor ve cikarlari catistigi anda cemaatleri sirtindan hancerliyor!

diger cemaatler siranin kendilerine geldiginden habersiz bicimde bu olayi alkisliyor. umarim ekonomik iflas akp'yi bitirmeden önce birkac cemaati daha temizlerler.
  • diye sonlandırdı cümlesini aksığır.

ulan akp hangi cemaati bitirmiş bu zamana kadar ?
    sen adnan oktar denilen şarlatanı cemaat olarak mı görüyorsun ? o cemaat değil,fuhuş çetesidir.

gülen cemaati mi bitti ?
    eski torbacı ve hırsızlardan oluşan menzil mi bitti ? yoksa sapıklardan oluşan süleymancılar mı ?
  • akp teröristlere hatıra parası bastırıyor, teröristlerle bir olup vatanseverleri hapse tikti diyorum, adam beni akp'li olmakla suçluyor. su sözlükte çok davar gördüm ama toynaklariyla yazabilecek kadar davarını ilk defa görüyorum!

birlikte namaz kilan en az 3 kisilik bir grup bile cemaat olarak anılabiliyor davarcik, yani adnan hocacılar da cemaattir ve diğer tüm cemaatler gibi vitrininde bol bol sarlatan var!

hükümete yakın gazetecilerden nevzat çiçek, adnan hocacılara yapılan operasyonun ardından diğer cemaat ve tarikatlara operasyon gelebileceğini söyledi. baska bir parti bu cemaatlere operasyon yapsaydı, akp dinimiz elden gidiyeah diyerek yaygara koparırdı.