şükela:  tümü | bugün
 • dünyada internetin ve beraberinde bilgisayar teknolojisinin gelişmesi ve akp'nin aynı dönemde iktidar olması şüphesiz ki en büyük şanslarıdır.

  bilgiye erişimin ve ulaşımın nispeten zor olduğu bir dünyadan, bilgiye erişimin her gün hala kolaylaştığı dünyaya dönerken iktidar olan akp; bu vizyonunu sürdürürse matbaayı geç alan osmanlı gibi türkiye cumhuriyeti'nin çöküşüne ön ayak olacak.
 • katılmadığım önerme. internet aynı anda şansı kadar şanssızlığı da beraberinde getirir. zira iletişim çağının büyük nimeti internet akp'liler kadar akp'li olmayan güruhlarca da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. bunun en iyi örneği gezi olaylarının neredeyse twitter ve facebook üzerinden organize edildiği gerçeğidir.

  28 şubat dönemlerinde, adnan menderes'in idamında ya da 12 eylül darbesi zamanlarında internet olsaydı tarihin seyri bile değişebilirdi.
 • evet doğru, özellikle facetime.
 • kesinlikle doğrudur, internet ile birlikte gelişen teknolojiye insanımız daha hızlı ayak uydurmuştur.

  mesela eskiden hastanelerde,bankalarda sıra oluyordu, artık numara alıyorsun.
  sırf bu numaramatik yüzünden akp 2 dönem seçim kazandı.

  hastanelerde devrim yaptık dedikleri bu. emekliler artık kuyrukta ölmüyor dedikleri de bu.

  özellikle yol yaptılar ya, gişelerde teknolojinin dibine vuruyorlar, kgs,ogs derken hgs yaptı adamlar.
 • tam tersine, o kadar telefon görüşmesi, o kadar sıfırlamalar, o kadar sınıra adam gönderip füze attırırımlar, o kadar 20-25 gibi gitmesi lazımlar çarşaf çarşaf deşifre olmasına rağmen hiçbir şey olmamıştır.

  internet olmasaydı youtube ve twitter üzerinden bu yolsuzlukları, ihanetleri öğrenemeyecektik. internet sayesinde öğrendik. buna rağmen herifler hala iktidarda.

  kimse internet sayesinde demesin.
 • insanlar küçük yalanlara nazaran büyük yalanlara daha çabuk inanır, işte bunu internette televizyonlarda attıkları büyük iftiralarla çok güzel uyguluyorlar.