şükela:  tümü | bugün soru sor
  • önlerinde engel olarak gördükleri insanları, muhalifleri ellerinde bulunan yargı ve medya gücü aracılığıyla itibarsızlaştırmak, karalamak, delil olmadan suçlamak ve hapse atmak bildiğiniz gibi bir fetö yöntemidir. birçok kişinin bu nedenle hayatları sönmüştür. bu ülkenin genelkurmay başkanı terörist diye tutuklanmıştır. fetö akp ortaklığı bozulduğu andan itibaren de akp, fetö'nün bu yöntemlerle esir aldığı kişilerle arasını düzeltmeye çalıştı ve davalar düştü. tabi bu çok uzun süre sürmedi. fetö ile ortaklıklarından kalma alışkanlıklar akp'de devam etti.

    bugün akp, yukarıda saydığımız fetö yöntemlerine sarılmıştır. fetö'yü saf dışı bırakmıştır ama fetö yöntemlerini yaşatmaya devam etmektedir. bu nedenle hiçbir zaman fetö'ye karşı mücadelesi ne iç kamuoyunda ne dışarıda samimi bulunmayacaktır.

    fetö'nün yargılanması sadece fetö'ye kayıtlı/mensup olanlarla değil, fetö'yü devlete yerleştirenler, fetö yöntemlerine zamanında salık verenler ve bugün aynı yöntemleri uygulanyanlarla genişletilmelidir.