• (bkz: reza zarrab amerika'nın ajanıydı)

benzine zam gelir, döviz yükseldiği içindir.

döviz yükselir, abd'nin oyunudur.

kredi notumuz düşer, dış güçler plan yapmaktadır.

gezi olayları patlar, üst akıl devreye girmiştir.

yıllarca cemaatle kol kola iş yaparlar, kandırılmışlardır.

madende göçük olur, 305 kişi ölür; işin fıtratında böyle kazalar vardır.

sınırsız sorumsuz olmak ne güzel lan! ne yaparsan yap, hiçbir suçun yok, aynen devam ediyorsun.

tanım: türkiye'ye özgü bir yönetim tarzı.
  • işte bunlar hep cehape zihniyeti.

düşman yarat, mağdur ol. biraz din sosu, dinbazlığı cahillikle meşrulandır, emperyalistler de biraz destek versin, hoop iktidarsın.

adamlar çözmüş aga. bulmuşlar sistemin bug'unu.

milyarları medyaya boşuna yatırmadılar.

dişi deveyi erkek deve olduğuna inandıran medya ellerinde, niye sorumluluk alsınlar? iktidar giderse çok pislikler çıkacak ortaya. hepsi oradaydı, hepsi ortaktı.

bir türkiye gerçeğidir, maalesef.
  • doğrudur,
    bunlar allaha bile iftira atan tiplerdir.
    alt yapı yapmazlar evleri sel basar suçlusu yağmuru yağdıran allahtır(haşa)
  • alkışladığım tespit içeren başlıktır.
  • sorumluluğu kabul etse nolacak, ne değişecek?

adam çıkıp terör örgülü liderine devleti teslim ettik dedi ne oldu?
    adam çıkıp ihanet ettim suçluyum dedi nooldu?

adam çıkıpta evet her suçu ben işledim dese ne değişecek? adam ne derse desin ayakta alkışlanıyor.

yarın çıkıp "size hesapmı vericem lan dürrükler, hem siz gerizekalısınız, kafanız basmaz" dese ülkenin yarısı "tabikide biz geri zekalıyız bizim aklımız yetmez onların işine, ölde ölelim reis" falan derler. çevremde var böyle birkaç tip. adama tayyipin işlediği suçların milyonda birini söylüyorsun adamın verdiği 2 cevap var. ya millet çekemiyor, iftira atıyor yada bizim kafamız onların işine ermez, onlar herşeyi bizden iyi bilir, ne yapacaklarını bilir onlar, bizim kafamız basmaz onların işine, bi bildikleri vardır sen ben akıl erdiremeyiz o işlere.

akpye oy verenlerin zenginleri akpden ihale peşinde koşan tipler, fakirleriyse akpli belediyelerden aldıkları market çekleriyle, kömürlerle, yardımlarla vs. ayakta durabilen akp gitse senin o beğenmediğin makarnayı bile bulamayacak boş beleş tipler. bu yüzdende akpyi asla bırakmak istemiyorlar. akp gitse her ay 600 tl happy center çekini kaybederler çünkü. bu seçmenler için akpnin işlediği suçların hiçbir önemi yokki. adam rtenin işlediği suçlara hiç bakmıyor ki. her ay o yardımı alıyorsa akp harika işte. 2 ay o yardımlar kesilse tayyipe sövmektende geri kalmaz ama.
  • baska bir gelismis(!) ulkede olsaydi adamin g*ötünden kan alirlardi ama iste caanim türkiye..
  • https://www.facebook.com/…/videos/1979605772327418/

bu ve buna benzer birçok içerikle insanlara korku aşılanıyor. sahte bir düşman, sahte bir savaş yaratılıyor ve tek kurtuluş rte! şimdi bu kafadaki insanlara neyin sorumluluğundan bahsedilebilinir ki.

o çomarlar bu adamı sadece desteklemiyor aynı zamanda tapıyor tıpkı inançlı bir kişinin tanrı’sına tapması gibi. inançlı birini dünyadaki kötülüklerin sebebinin tanrı olduğuna inandırabilir misiniz? bu insanları da ülkedeki gidişatın sorumlusunun rte olduğuna inandıramazsınız.

tanrı kötülüklerini gizlemek için şeytanı yaratmıştır, rte ise dış mihrakları. kullar hayali düşmanlarla dövüşür, adalet ister, savaş ister, galibiyet bekler. tanrı ise her zaman bir sonraki savaşı planlar.
hesabın var mı? giriş yap