şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son 16 yılda fark ettiğimiz gerçektir . muayene için kuyruklarda saatlerce beklediğimiz , hastanelerde alet edevatlarin bulunmadığı zamanlardan şimdi doktorların amiyane tabirle it gibi yola getirildikleri , öyle kafalarına göre hastanelerden ayrılamadıkları zamanlara geldik .

  sağlık hizmetleri artık bedava oldu , öyle doktorların fahiş fiyatlandırma tarifeleri bertaraf edildi . zorunlu hizmet sayesinde artık doktora o tıp fakültesinde öyle bedava okumadığı , devlete hizmet borcunun olduğu hatırlatıldı .

  diğerlerinin konuştuğunu , ama ak partinin yaptığını unutmamak lazım . o yüzden yerel seçimlerde oy verirken aslında pusulada tek markanın olduğu gerçeği de değişmiyor böylelikle .
 • çok doğru..

  muayene kuyruklarından çıkıp sabahın köründe sıra numarası alma kuyruklarına giren insanları ve muayene kuyruklarının sıra bekleme kuyruğu olarak değişen ismiyle çağ atladık.

  tabi birde, doktorların yerlerinden bile kalkmadan uzaktan süpermen in x bakışlarını kıskandırıcasına yaptıkları teşhisler ve hiç istisnasız herkese yazdıkalrı ilaçlar var. hastalara dokunmadan sırf şikayet dinleyip ilacı yazıp gönderiyorlar. dünyada ortalama muayene süresi 20 dakikayken türkiye ortalaması 5 dakika mesela!

  eskiyi o kadar kıskandırdılar ki, ilaç tüketimi %100 arttı ama hastaneye gidip tek seferde iyileşen yok.

  doktorlar yola mı geldi bilmiyorum, ama türkiye yi terkettikleri bir gerçek, yola geldiğini iddia ettiğiniz doktorların çoğunluğu yabancı kökenli. hastaneler yabancı doktor dolu...işini bilen doktorlar zaten devlette çalışmıyor özel hastanelerde çalışıyorlar.
 • ben şahsen yolumu buldum. almanya'dan bildiriyorum.
 • döve döve yola getirmeye çalışan halkımızın da katkılarını kucumsememek lazım tabi . yakında ülkede doktor kalmayacak . sonra yurt dışına gitmeyin ülkemize dönün diye çağrı yaparız bol bol televizyonlardan.
 • doktorluk gibi yıllarca emek verilmiş önemli mesleği bu kadar kolay harcayanları gösteren kişileri gösteren görüştür...
 • (bkz: ak troll)
  (bkz: escort başlıklar)
  (bkz: sadece elit politikacılar)
  (bkz: cim cif olur)

  devleti soymanın en güzel yollarından biri olan sağlık sektöründeki gelişmelerle seçmen tavlayacağını iyi bilen paralı asker başlığı. aynen kanka, doktorlar adam oldu, o yüzden yerelde akpye oy vermeliyiz. (ne alakaysa aq)

  sen seçmeninin açlıktan kokan ağzının hesabını ver. siktiret doktorların geldiği yolu.
 • periyodik zaiyat
 • bu ne yahu:

  "hastanelerde alet edevatlarin bulunmadığı zamanlardan şimdi doktorların amiyane tabirle it gibi yola getirildikleri , öyle kafalarına göre hastanelerden ayrılamadıkları zamanlara geldik ."

  hastanedeki alet edevat ile doktorun ne alakası var? eve mi götürüyorlardı, ne yapıyorlardı?
 • dur bakalım bunlar daha iyi günleri yakında her sabah kapımıza gazetemizi ekmeğimizi getirip başka bir arzunuz var mı diye soracaklar ve her eve bir doktor uygulamasıyla 7 gün 24 saat bir tuşa bastığımızda gelip popomuzu dezenfaktan mendillerle gelip temizleyecekler,görsünler bakalım sigara çay içip ,masa başında sıcacık hastanelerde nöbet tutmak nasıl oluyormuş.
  benim , nöbetteyken eşiyle telefonda konuşup hastane kantininde günde üç öğün yemek yiyenini görmüşlüğüm var.