• ben şahsen yolumu buldum. almanya'dan bildiriyorum.
  • döve döve yola getirmeye çalışan halkımızın da katkılarını kucumsememek lazım tabi . yakında ülkede doktor kalmayacak . sonra yurt dışına gitmeyin ülkemize dönün diye çağrı yaparız bol bol televizyonlardan.
  • doktorluk gibi yıllarca emek verilmiş önemli mesleği bu kadar kolay harcayanları gösteren kişileri gösteren görüştür...
  • tıp fakültesinde bedava okuduğumuzu kim söyledi?
    neyse...
  • periyodik zaiyat
  • bu ne yahu:

"hastanelerde alet edevatlarin bulunmadığı zamanlardan şimdi doktorların amiyane tabirle it gibi yola getirildikleri , öyle kafalarına göre hastanelerden ayrılamadıkları zamanlara geldik ."

hastanedeki alet edevat ile doktorun ne alakası var? eve mi götürüyorlardı, ne yapıyorlardı?
  • dur bakalım bunlar daha iyi günleri yakında her sabah kapımıza gazetemizi ekmeğimizi getirip başka bir arzunuz var mı diye soracaklar ve her eve bir doktor uygulamasıyla 7 gün 24 saat bir tuşa bastığımızda gelip popomuzu dezenfaktan mendillerle gelip temizleyecekler,görsünler bakalım sigara çay içip ,masa başında sıcacık hastanelerde nöbet tutmak nasıl oluyormuş.
    benim , nöbetteyken eşiyle telefonda konuşup hastane kantininde günde üç öğün yemek yiyenini görmüşlüğüm var.
  • saat sekizde mesaiye başlanan hastane de sıraya girmek için sabah dörtte gidip listeye isim yazanlar ne oluyor peki? sağlık hizmetlerinde eczanelerden alına. katkı payı bağış oluyor galiba. sadece kanser tedavilerinde para alınmıyor. mesleğini hakkıyla yapan doktorlarımıza helal olsun diyorum. hiç acilde yakınınızı beklerken sabahlamadıysanız doktorlar hakkında çok rahat atıp tutarsınız.
  • şu anda almanca kursuna giden insanların abartısız %80i doktor. ben ve diğer pek çok doktoru yola getiren ve almanya’ya gitmemizi sağlayan reyizimize teşekkürü borç bilirim. genel seçimlerde oyum ak partiye.
  • çok doğru bir tespittir. doktorları yola getirmiştir ama yurt dışı yoluna. *
hesabın var mı? giriş yap