şükela:  tümü | bugün
  • bursa 1. bölgeden akp 9.sıra mv adayı muhammed erdoğan kod adlı suriyeli kardeşimizdir.
    #oylarakpartiye
  • adaylar suriyeli, oy kullananlar suriyeli, 40 milyar dolar para akıtılanlar suriyeli... valla böyle bir ortamda ben ülkücüyüm deyip de oyunu erdoğan'a verecek insanlara hayretle bakıyorum. söylesenize bu ne milliyetçiliği? ayaklar altına alınan türk milliyetçiliği mi yoksa baş tacı edilen arap milliyetçiliği mi?
  • kod adi ne alaka dedirten adaydir :) kodadi kilicbaligi olsaydi bari, muhammed erdogan diye kod adi mi olurmus.
  • arkadaşlar bilenler yeşillendirebilir mi? çok duygusal anlar yaşıyorum. oyumu mutlaka bursa 9. bölgede kullanmam lazım. ikametimi nasıl taşıyabilirim, hadi taşıdım nasıl oy vericem bu suriyeli mücahid kardeşimize? allahü teala"nin adeta bir lütfu bu.
  • ummetin onurlu savascilari suriyeli kardeslerimizi muhammed erdogan kod adli suriyeli kardesimiz el-seyhuni'ye oy vermeye davet ediyoruz.
    allah-u tealanin izniyle turk vatandasligina gecen bi kac yuz bin suriyeli kardesimizin oyunu alacaktir diye tahmin ediyorum. yaaaaa hak.

#oylarelseyhuniye