şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye'nin başına büyük işler açacak olan ilişkilerdir.

  pkk ile yapılan "seçim öncesi eylem yapılmasın protokolleri" ortaya çıktı, şimdi de açılım, süreç bok püsür denilerek terör örgütüne belki de toprak vaadedildi, vatandaş olarak nelerden vazgeçmek zorunda kalacağımızdan bile haberimiz yok. gidişat bu. derken şimdi peydah olan demokrasi paketleri falan filan var...

  diğer tarafta öso denen belki de en pis terör örgütü. sırf abd ve israil esad devrilsin istedi diye esad'a karşı türkiye topraklarında barındırıldı ve hatta terör eğitimi verildi bu it sürüsüne. bunlar da gidip çoluk cocuğun kellesini kesip, suriye ordusu askerlerinin ciğerini yiyip kameralara kaydetti, kadınlara tecavüz etti. gasp, cinayet ne ararsan var işte...

  üstüne bir de el nusra vasıtası ile el kaide eklendi. bunlar da türkiye topraklarında barındırıldı. basına verilmeyen onlarca haber var evlerinde el yapımı bomba yapmaya çalışırken patladıklarına dair. adana'da sarin gazı üretirken yakalandılar nasıl olduysa, sonra da "pardon aslıda sarin gazı değilmiş bi yanlış anlama olmuş" diye bırakıldılar. -bu ülkede hukukun afedersiniz kimlerin elinde olduğunu ve nasıl kararlar aldığını göt kılı olsun ulusalcı olsun herkes biliyor zaten.- birkaç hafta sonra da o sarin suriye'de patlattılar ki israil ve abd bunu kolayca esad'ın üstüne atarak müdahale edebilsin diye...

  tüm bu terör örgütlerinin eylemleri devam ediyor ve türkiye hala bu örgütlere desteğini sürdürüyor. bizim halk tarafında ise değişen bir şey yok. uyumaya devam. yarın bu örgütlerin silah namluları götlerine girmeye başladığında ise sınırlarımız içerisindeki yeni terör örgütleri doğum günlerini falan kutluyor olacaklar.

  işte gelecekte olacaklara ilişkin ipucu veren bir haber: http://breakingnews.sy/en/article/26216.html

  hala mı tehlikenin farkında değilsiniz? hala mı dininizle sizi kandırıp israil'e hizmet edenlere, hatta sizin canınızı malınızı tehlikeye atarak bunu yapanlara kanacaksınız? ha?
 • mutlaka göte patlayacak ilişkilerdir.

  (bkz: ıid'in istanbul ve ankara'yı bombalama tehditi/#37296061)
 • yalan haberdir. ühüüü.

  benim ak partim yabmaz böyle şeyler. ayrıca islam'da terörist olmaz islam barış dinidir. nerede görülmüş bir müslümanın terörist olduğu, insan öldürdüğü!!1?
 • * fetö
  ne istediler de vermediler, bile bile devlete yerleştirdiler. uyaranları, gerçekleri açıklayanları, atatürkçü generalleri, kitap makale haber yazanları hapse attılar.

  * pkk
  önce oslo'da, sonra türkiye'de gizli anlaşmalar yaptılar. öcalan'ı saygın bir konuma getirdiler. türklüğü, bayrağı neredeyse yasak ve tehlikeli konuma taşıdılar. apo'nun yol haritasını dolmabahçe sarayı'nda halka açıkladılar. seçim öncesi pkk ile eylemsizlik anlaşması yaptılar. habur'da davulla karşıladılar, ayaklarına çadır mahkemesi taşıdılar.

  * ışid
  "öfkeli çocuklar" olarak tanımladılar. bir süre terörist diyemediler. bölgedeki kürt egemenliğini kırmak, esad'ı devirmek için ışid'e güvendiler. dolaylı yoldan silah gönderdiler. ışid'in bombalayıp katlettiği insanları statlarda yuhalattılar. avrupa'yı ışid üzerinden tehdit ettiler. işleri bitince ışid yok oldu.