şükela:  tümü | bugün
 • sağ olsunlar(!) akp'nin dolaylı yoldan ülkeye kazandırdığı bir diğer olumlu gelişme. düşünsene lan, 'türksen övün, değilsen itaat et' diyorsun, '40 kişiyle çin sarayını basan ataların torunuyuz' diyorsun, yetmiyor 'sulh istiyorsan türk'e biat edeceksin' diyorsun, yetmedi 'türkiye turan olacak.' diyorsun;

  sonra da çok sevdiğin, hep övdüğün milletin makarna kömür uğruna islamcılara oy veriyor, ortamlarda 'hüloğğğ' diye bağırıyor, başbuğ dediğin atatürk'e sövüyor, ülkeye biatçılığın en güzel örneklerinden birini gösteriyor... bunların neresi 'yüce ırk' lan? bunların neresi övünç kaynağı anda?

  'olumlu gelişme' diyorum, çünkü sayelerinde türkçü kesimin büyük bir kısmı ellerinden geldiğince demokrat kesilmiş durumda. geri kalan kısmı ise zaten ya akpli, ya da bahçeli havarisidir.

  şimdi ey türkçü kardeşim, biliyorum, bunları okurken 'onlar türk değil arap sevici kanları bozuk vs vs' diyeceksin, ama günümüzde safkan türk olmadığını sen de biliyorsun be gülüm... içten içe sen de kabul ediyorsun bu gerçeği.

  http://i1.kym-cdn.com/…/107/432/i_hug_that_feel.png
 • akp'nin türkücülüğü bitirmesi..

  (bkz: yaran yanlış okumalar)
 • ne kadar ironiktir ki mhp taşeronluğuyla gerçekleşmiştir.
 • akp'nin ülkeyi bitirmesinin yanında pek de önemli değildir.