şükela:  tümü | bugün soru sor
  • henüz gelmemiştir. noktadan anlaşılan "milat" tır. keşke gelmiş olsa, keşke.
  • seçimlerden önce yapılan anketlerde akp'nin ne kadar oy kaybettiğinin işaretidir. berkin elvan' adı kullanılarak yine gezi olayını canlandırarak bunlara oy veren koyunların hafızalarını tazelemek istemişlerdir.

rte'nin "400 milletvekili çıkmazsa referandum yaparız" demesi de bunun göstergesi.değil 400, 330 milletvekilini bile zor çıkaracaklarını gördükleri için taşeron örgütleri dhkpc'yi yine devreye sokmuşlardır.
  • (bkz: mariana)
  • ayyuka çıkan rezalettir.

iktidarı boyunca kullandığı tüm kozları tek tek karşısına almış olmasıyla son kozlarını oynuyorlar.

ülkenin şu an içinde bulunduğu kaos ortamının tek sorumlusu akp'dir. zamanında ışid ile savaşmak için pkk militanlarını ülke sınırından içeri sokarken alkış tutan ve ses çıkarmayan kesimin ise şu an bayram havasında olması ise düpedüz ikiyüzlülüktür. tıpkı paralel yapılanmanın temellerini atıp gözümüzün içine baka baka faturayı halka kesmeleri gibi... bir de ışid ile ilgili tır görüntüleri unutulacak cinsten değil!

paralel, pkk, ışid derken gelinen noktada ilk eleştirilmesi gereken kişi recep, tayyip ve erdoğandır. ben böyle bir hesabın arkasında tek kişi olduğunu düşünmüyorum şahsen.
  • ekonomik olarak çökmüş

gelen geçenin tokatladığı

kimsenin ciddiye almadığı

her tarafında bombaların patladığı

her konuda dışarıya bağımlı

birbirine düşman devletlerle bile düşman

içişlerinde ve dışişlerinde kontrolü kaybetmiş

bir nokta.

bunun daha dibi var mı? varsa oraya da götürür.
  • (bkz: kubur)
  • ekonomik özeti şöyledir:

satın almak için her şey var, ama satın alacak para yok.
  • filistin'in unutulup israil'le barışılması gibidir. akp için önce ne dediği sonra ne olduğu önemli değildir; yeter ki iktidarda kalabilsinler.