şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: cumhurbaskaninin anayasa degisiklik teklifini onaylamamasi)
  • (bkz: belediyecilik)

ne yazik ki belediyeci kafasiyla ulke yonetmeye kalkisinca belki yollar duble, metrolar sahane oluyor ama ulke ekonomisi, dis politika, refah duzeyi yerlerde surunuyor.
  • metroları avrupa'daki yapım ücretinin beş katına yaptığı, duble yolları da deprem vergileriyle yandaşları besleye besleye yaptığı için iyi yaptığı hiçbir şey yoktur.
  • benzin istasyonlarında içki satışının yasaklanmış olmasıdır benim nazarımda.
  • önüne geleni şehit ilan etmek.
    şehadet kavramının içinin boşaltılması.
    siyasal islamın iflas etmesine ön ayak olmak. tişikkirlir akp.
  • iyilikleri kaşıkla verip birlikte kakaladıkları kötü şeyler kepçeyle olduğu için maalesef bunları "iyi şeyler" olarak saymak mümkün olmamaktadır.
  • tanım: belediye hizmetleridir. arkadaşlar bu kadar salak olmayın. ben de kendilerini sevmiyorum bana göre iyi sayılabilecek pek bir şey yapmadılar ama bu başlığın altına formata uygun bir şeyler yazarsınız ya da iyi yaptığını düşündüğünüz bir şey yoksa susarsınız. içinde bulunduğum muhalif kesim gerçekten o kadar gereksiz ve yanlış hareket ediyor ki biz bu kafa ile asla bir adım öteye gidemeyiz arkadaşlar. bunu sadece bu başlık için söylemiyorum, başkanlık sisteminin niye kötü olduğunu açıklayamamak, akp ye propaganda yapabileceği yeni mağduriyet olayları çıkarmak... üzülüyorum gerçekten biraz bilinçli hareket edelim ki yere daha sağlam basalım. biz de başkalarının adına utanmamış olalım. içi boş slogan ve argümanları bir kenara bırakma vakti geldi gençler...
    gelen mesajlar üzerine zorunlu açıklama; arkadaşlar belediye hizmetleri diye söyleyince ne anlıyorsunuz. adamların iyi yaptıkları tek şeyi teker teker kıyaslama yaparak burda açıklattırıp akp propagandası mı yaptırmaya çalışıyorsunuz bana.
  • ismek. baska da bir sey yok.