şükela:  tümü | bugün
 • chp’li yazar ayşenur arslan:

  "bugün kürt siyasi hareketi (pkk) nasıl %40 küsür oyla gelmiş akp'yi bilek güreşine tutuyor; arkasında silahlı bir mücadele ve onun getirdiği bir göz dağı var. silahlı ya da silahsız mücadele etmek, bedelini ödemek; gericiliğe, faşizme, baskıya ve her türlü çağ dışı ideolojiye karşı bizim ödevimizi yapmamız lazım."

  1- pkk'nın terör eylemlerini chp ne zamandır silahlı mücadele olarak görüyor?

  2- chp'li yazarın bahsettiği silahlı mücadele halka karşı mı yoksa türk askerine karşı mı yapılmayı düşünülüyor?

  3- seçimle indiremedikleri ve halkın yarısını temsil eden bir hükumeti "silahlı mücadele" ile indirme düşüncesi faşizm ve baskıcılık dışında vatana ihanet değil midir?

  yorum sizin.

  video linki: https://twitter.com/…oldu/status/971012819696128000
 • bir gazetecinin "demokrasi sadece sandıktan geçmiyor" demesi trajikomiktir. ancak bu beyanların chp ye mal edilmemesi gerekir. zira chp lügatından mücadele kelimesini çıkaralı çok oldu.
 • silahlı bir mücadeleyi savunan zihniyet 2000'de bitmeliydi ve yerine daha barışçıl , daha bütünleştirici daha empati duygusu üzerinde bi savunma birleşme durumuna girilmeli. büyük resim artık saklanılamayacak kadar göz önünde. lütfen kafanızı çevirip bakın.
  silahların hüküm sürdüğü bir dünyadan , bilginin ve ekonominin hüküm sürdüğü dünyaya geçiş yapıyoruz ve bu devrime geç kalmayalım bari.
 • video tarihi 28 aralık 2014. ulusal tv’nin köşesinde hala subaylar serbest bırakılsın yazıyor. ayrıca bu tarihten 2.5 ay önce de çok değerli terörist başı salih müslim ankara’da resmi törenle karşılanmış.

  sadece merakımdan soruyorum. başlık sahibi arkadaş ve onun yancısı 2. entry sahibi arkadaş 2015-2018 yılları arasında türkiye’de bulundular mı? bu sürede gündemden neler geldi neler geçti, kimler kimlerle birlikte oldu. siz de gidip buna mı takıldınız? gündemi 3 yıl önceden takip etmeyin.
 • akepe ve akepe seçmeni türkiyenin parazitidir... bence filitle mücadele etmek lazım...
 • bir an için chp’nin, halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten, silahlı terör örgütü destekçiliği veya darbe çağrısı yapmaktan dolayı acilen kapatılması gerektiğini düşündürten içerik yazanı.

  kurulduğu günden beri elleri çoğu zaman al olan partinin oy veren sözde önde geleni aydın çağdaş! yere batsın sizin çağdaşlığınız!!! gençlerin, aslanların vatan evlatlarının kanları ellerine bulaşmış bir kere bunların sürekli öldürmeyi düşünüyorlar. öldürmekle biteremezsiniz bizi. bu yazar halkı kin ve düşmanlığa yöneltiyor eminim ülkemin şerefli savcıları bu kişiye haddini hukuk çerçevesinde bildirecektir.

  bu ülkenin vatandaşı olarak iç savaş çığırtkanlığı veyahut tsk’ya karşı terör destekçiliği yapmasından dolayı hakkında soruşturma açılmasını talep ediyorum.