şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir gazetecinin "demokrasi sadece sandıktan geçmiyor" demesi trajikomiktir. ancak bu beyanların chp ye mal edilmemesi gerekir. zira chp lügatından mücadele kelimesini çıkaralı çok oldu.
 • silahlı bir mücadeleyi savunan zihniyet 2000'de bitmeliydi ve yerine daha barışçıl , daha bütünleştirici daha empati duygusu üzerinde bi savunma birleşme durumuna girilmeli. büyük resim artık saklanılamayacak kadar göz önünde. lütfen kafanızı çevirip bakın.
  silahların hüküm sürdüğü bir dünyadan , bilginin ve ekonominin hüküm sürdüğü dünyaya geçiş yapıyoruz ve bu devrime geç kalmayalım bari.
 • video tarihi 28 aralık 2014. ulusal tv’nin köşesinde hala subaylar serbest bırakılsın yazıyor. ayrıca bu tarihten 2.5 ay önce de çok değerli terörist başı salih müslim ankara’da resmi törenle karşılanmış.

  sadece merakımdan soruyorum. başlık sahibi arkadaş ve onun yancısı 2. entry sahibi arkadaş 2015-2018 yılları arasında türkiye’de bulundular mı? bu sürede gündemden neler geldi neler geçti, kimler kimlerle birlikte oldu. siz de gidip buna mı takıldınız? gündemi 3 yıl önceden takip etmeyin.
 • yav bacım bunlar bikaç ay tüfek tutmamak için ninesinin kefen parasını çalıp bedelliye yatırıyor sen gelmiş silahlı mücadele diyorsun bunlara. sen bunlara aç falanca amerikan dizisini 3 sezon izlesinler bütün gün güldürme insanı.
 • akepe ve akepe seçmeni türkiyenin parazitidir... bence filitle mücadele etmek lazım...
 • allah’ın belasını vermesini dilediğim bir yaratık söylemi. ulan senin o silahlı mücadele dediğin şey yıllardır askerimizi, polisimizi, korucumuzu, öğretmenimizi, işçimizi, bizim insanımızı kalleşçe katleden terör örgütü. memleketin bekası ve gelişimi önündeki en büyük engel. hiç mi utanman sıkılman yok be kadın. bunları söyleyip milletin içine nasıl çıkıyorsun.

  bu zihniyet işte rte gitsin de gerekirse vatanı peşkeş çekelim diyen zihniyet.