şükela:  tümü | bugün
  • durun hemen küfretmeyin, ben akp'ye değil oy, günahımı bile vermem.
    başlığı da kendim için değil, akp'ye oy verenler için açtım. bunu yapmaları çok düşük bir ihtimal ama olur da etmek isteyen varsa diye yazdım. özür dilemelerinin önündeki en büyük engel ise şudur: (bkz: bilişsel çelişki/#23828348)

bu saatten sonra hiçbir kıymeti olmasa da bence yine de yapılması gerekendir.
    hiç yoktan iyidir, bi denesinler bence.

öncelikle şunu bi izleyin.

sonra da konuyla ilgili mi bilmiyorum ama şöyle görseller de var internette, onlara da bi bakın isterseniz.

1

2

3

4
  • bu saldırılarda evladı ölse vatan sağ olsun diyecek adamlardan beklenmeyen davranıştır.

vatan sağ olsun. vatan sana canım feda lo lo lo.
    kurtuluş savaşındayız ya biz, vatan toprağı için süngü süngüye gögüs gögüse çarpışıyoruz ya o yüzden şehitler ölmez vatan bölünmez oluyor.
    bok yoluna gitti niyazi olmuyor.

atalarımız sanırım boşuna akıttı kanlarını bu topraklara. yetmedi yeni kanlar gerekli demek ki.

o değil de bu toprak kan kusar da şu halktan bir sikm olmaz.
  • ölümüne savunuluyor nedense. ölümüne zıt teoriler üretiyorlar. ölümüne savunmak da sadece mecazi değil hani, bilirsiniz. özür de dilemesin, yeter ki sandıkta oy vermesin. (sandık mı kaldı ki? evet belki son bir sandık daha) sonucta ortam gizli. oyunu değiştirse de göremeyiz değil mi? fotoğrafını çekmiyorsa hani o anı ölümsüzleştirmek için... görmeden ön yargı üretemeyiz. utanıyorsan özürden onu yap bari. olur mu? sen bakış açını değiştir yeter ki ama söyleme, ben senin yerine özür de dilerim.
  • önündeki en büyük engel şudur:
    (bkz: bilişsel çelişki/#23828348)
  • dilemiyorum! çünkü bu bop projesi partiye oy vermedim.
  • bir kere bile denk gelmedim bunu diyen adama.

chp'lisi dedi, mhplisi dedi, hdplisi de dedi ama bi bu akpli demedi ya la.
  • özür dileyeni hiç görülmemiş. ama aymaz bir şekilde savunmaya, oy vermeye devam edenlerden bolca var. bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorlar.

2017 geliyor adamlar hala başka parti mi var goygoyu yapabiliyor yav.*
  • bir af dileme cümlesi.

al buna anlat bilişsel çelişkiyi.

https://www.youtube.com/watch?v=hrjihtib6ty

kalabalık yerde bilişsel çelişki falan diye konuşma, küfür ediyorsun zannedip linç ederler seni parçanı bulamazlar.

adam bilişsel çelişki diyor ya, hala gülüyorum lan hahahahaha.
  • bunu diyebilen ilk adam ülkeyi kurutacaktır.